انگلستان باید استرداد جولیان آسانژ سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) بحث شده است چرا که چهره او بیش از حد حکم زندان در آمریکا و انتشارات خود را در جهت منافع عمومی است.

نماینده سازمان امنیت و همکاری در آزادی رسانه ها هارلم Desir ابراز نگرانی بیش از آسانژ آینده استرداد شنوایی در لندن Woolwich تاج دادگاه در روز دوشنبه ، به نام او در انگلستان به مقامات حاضر به دست بیش از آسانژ به واشنگتن به نقل از “نامتناسب حکم زندان برای یک مجموع از 175 سال است که او می تواند به طور بالقوه صورت اگر استرداد و اعدام محکوم شده است.”

Desir استدلال کرد که ویکی لیکس را فراهم کرده است “مهم گزارش های تحقیقی و گزارش های خبری” و آسانژ در لندن را یک “اثر سرما” آزادی بیان و آزادی رسانه ها. آسانژ متهم شده است تحت جاسوسی عمل بیش از انتشار اسناد که نشان داد ممکن است جنایات جنگی توسط ارتش ایالات متحده در عراق و افغانستان است.

همچنین در rt.com John Pilger: جولیان آسانژ باید آزاد شود نه خیانت

فعالان و ناظر گروه ها ابراز نگرانی کرده اند در مورد آسانژ درمان در دست مقامات بریتانیا به عنوان او در انتظار سرنوشت خود را. بازداشت خود را در HM زندان Belmarsh – که در یک نقطه درگیر سلول انفرادی و دیگر بیش از حد اتخاذ شده است بارها و بارها به عنوان انتقاد غیر انسانی و مرز ،

روز شنبه هزاران نفر از مردم در اعتراض نزدیکی پارلمان بریتانیا علیه آسانژ را بلندی استرداد. این تجمع حضور داشتند آسانژ پدر ریچارد و همچنین ویکی لیکس Editor-in-Chief Kristinn Hrafnsson طراح مد, Vivienne Westwood و نوازنده سنگ و از بنیانگذاران پینک فلوید راجر واترز.

همچنین در rt.com دولت می خواهد چه به نظر می رسد مانند یک مطبوعات آزاد’ نه ‘نقض حقوق بشر’: Eno, Westwood و دیگران صحبت می کنند در مورد مبارزه برای آزادی آسانژ

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی