سازمان همکاری اسلامی رد تهمت را “معامله قرن’ طرح صلح خاورمیانه

سازمان همکاری های اسلامی (OIC) که متشکل از بیش از 50 اکثریت مسلمان کشور خواسته است تا کشورهای عضو به همکاری در هر راه را با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح صلح اسرائیل و فلسطین.

در طول یک جلسه ویژه در شهر جده عربستان سعودی در روز دوشنبه کمیته اجرایی سازمان همکاری های اسلامی به تمامی کشورهای عضو “نه به تعامل با [تهمت] در برنامه ریزی و یا به همکاری با دولت آمریکا در اجرای آن در هر فرم.” بدن نیز خواسته اعضای خودداری از هر گونه اقدامات که “نه پایبند به حقوق مسلم فلسطینی.”

سازمان همکاری های اسلامی و دبیر یوسف آل-Othaimeen گفت که سازمان حمایت از صلح بین المللی در تلاش است که مطابق با قوانین بین المللی است.

تبلیغ به عنوان “معامله قرن” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح توصیف ایجاد کشور مستقل فلسطین با پایتخت آن در حومه شرق اورشلیم در حال حاضر تحت کنترل اسرائیل است.

همچنین در rt.com فلسطینی ها باید به ما بگویید که در آن آنها می خواهید را به منظور جلب خطوط’ اما شهرک سازی اسرائیل خواهد ماند – کوشنر

این طرح اما اجازه می دهد تا اسرائیل برای حفظ موجود در شهرک های یهودی نشین در کرانه که سازمان ملل در نظر غیر قانونی تحت قوانین بین المللی. پیشنهاد نقشه راه نیز قوانین بازگشت همه آوارگان فلسطینی که تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) و جهان عرب را به عنوان یکی از نیازهای اصلی برای صلح پایدار.

این طرح پس از تایید توسط آمریکا متحد اسرائیل اما جهانی را رد کرد توسط فلسطینیان و اتحادیه عرب که با مشاهده این طرح به شدت کفه را به نفع تل آویو.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de