رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را از دست داده صبر با خودروسازان که وعده داده شده به تولید هواکش برای درمان Covid-19 بیماران تهدید به استناد اضطراری خود قدرت را به زور جنرال موتورز و فورد به زندگی می کنند تا به عهد خود.

“آنها گفتند به ما 40,000 بسیار مورد نیاز هواکش, ‘سرعت'” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز جمعه. “در حال حاضر آنها می گویند آن را فقط 6000 در اواخر ماه آوریل و می خواهند دلار بالا است.”

او اضافه کرد که این “همیشه یک ظرف غذا” با GM مدیر عامل مری بارا و که او را به استناد دفاع تولید عمل یک قطعه از زمان جنگ قانون به رئیس جمهور قدرت را به منظور تولید کنندگان به تولید لوازم ضروری.

“جنرال موتورز باید بلافاصله خود را باز ابلهانه رها lore city گیاه در اوهایو” رئیس جمهور بیهوده گویی ادامه داد: – با اشاره به کارخانه جنرال موتورز پس از توقیف امیدوار کننده او را به نگه داشتن شغل در آمریکا “یا برخی دیگر از کارخانه و شروع به ساخت هواکش در حال حاضر!!!!!!” فورد باید همان را انجام دهید وی افزود: همچنین در حروف.

جنرال موتورز وعده داده شده روز جمعه گذشته که این امر شریک با Ventec زندگی سیستم به “مقیاس” تولید هواکش حیاتی دستگاه های پزشکی استفاده می شود به نگه داشتن بدترین آسیب دیده Covid-19 بيمار زنده است. فورد همچنین اعلام کرد که آن را تا به حال وارد “بحث های مقدماتی” با دولت فدرال برای ساخت دستگاه های. خودروسازان’ آشکار پا کشیدن به نظر می رسد که زده عصب با رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت بوده است و تمایلی به امضای قرارداد با جنرال موتورز ادعا که 1 میلیارد دلار برچسب قیمت درخواست شده توسط جنرال موتورز بیش از حد تند. با توجه به گزارش در نیویورک تایمز تهمت حمایت بنابراین او می تواند صحبت کردن با دیگر تامین کنندگان بالقوه.

همچنین در rt.com چرا شرق بیت غرب در جنگ علیه coronavirus

رئیس جمهور است و تا به حال اصرار داشت که بخش خصوصی مایل و قادر به تولید تمام این لوازم که کشور نیاز به دفع Covid-19 بیماری همه گیر.

“ما به معنای واقعی کلمه در حال محاصره در یک راه زیبا توسط شرکت های که می خواهند به انجام کار و کمک به کشور ما,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته به طور خاص با استناد به جنرال موتورز به عنوان یکی از این شرکت ها.

اما آشکار محدودیت از بازار آزاد به این معنی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به زودی مجبور به استناد دفاع تولید عمل می کنند. فعال توسط رئیس جمهور در هفته گذشته به عنوان یک مجدد و اندازه گیری به عمل خواهد اجازه می دهد تا دولت فدرال را وادار به تولید کنندگان برای تولید حیاتی تجهیزات. به تازگی به عنوان پنج شنبه, اما او اصرار داشت که “ما به آن نیاز نیست.”

قانونگذاران در هر دو طرف راهرو را به نام تهمت به اجرای قانون است. هر چند او مقاومت کرده است تا کنون شرایط ممکن و در عین حال نیروی دست خود را.

جنرال موتورز است که هنوز هم به احتمال زیاد به سود حاصل از بحران است. در حالی که خودروساز به حالت تعلیق در تولید و کاهش حقوق آن احتمالا قادر خواهد بود به منظور جلب از 500 میلیارد دلار از صندوق اختصاص داده شده توسط دولت 2 تریلیون دلار coronavirus محرک لایحه. GM dodged شکست و همراه با فورد و کرایسلر دریافت 80 میلیارد دلار کمک مالی پس از بحران مالی 2008.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی