سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) گفت: در یک گزارش که خبرچین که نگرانی در مورد گروه دوما پروب ها معتبر نیست و خواهان اقدامات جدید برای جلوگیری از نشت.

بین المللی سلاح های شیمیایی دیده بان منتشر شده خود را “مستقل رسیدگی به امکان نقض محرمانه بودن گزارش’ روز پنج شنبه در پاسخ به نشت از دو سابق بازرسان OPCW که قرار داده در سوال سازمان یافته در مورد اتهام استفاده از سلاح های شیمیایی در حمله دوما سوریه در مارس سال 2018 است.

این OPCW ادعا کرد که دو نفر به عنوان بازرس و بازرس B تا به حال اطلاعات ناقص در مورد این گروه تحقیق و سوء استفاده مواد محرمانه. ظاهرا این مرجع سابق OPCW متخصص ایان هندرسون و خلاف کاران شناخته شده به عنوان ‘Alex’. این سازمان همچنین ادعا می کند که از آن ساخته شده بود آگاه از بازرسان نگرانی های قبل از این گروه گزارش نهایی منتشر شد اما تلقی انتقادات خود را به عنوان غیر معتبر.

همچنین در rt.com بدترین دروغ از جعلی ادعا موجب عراق جنگ ؟ OPCW گزارش پشت سوریه بمباران شد تغییر whistleblower می گوید شورای امنیت سازمان ملل

سلاح های شیمیایی watchdog رد این تصور که این دو بازرسان قانونی بودند خبرچین, به جای اصرار دارد که آنها ناراضی سابق کارکنان که “قبول می کند که دیدگاه های خود بودند و به پشتوانه شواهد است.”

این گزارش همچنین شناسایی چندین “اقدامات درمانی” برای جلوگیری از “آینده نقض از OPCW را محرمانه رژیم” از جمله دقیق تر محرمانه بودن آموزش و بررسی از سازمان مقررات و قوانین داخلی و قانون.

هندرسون که بازدید دوما به عنوان بخشی از OPCW حقیقت یاب ماموریت تیم ادعا کرد که ناظر را از گزارش نهایی حذف یافته های کلیدی که به بازیگران شک و تردید جدی در مورد اینکه آیا یک حمله شیمیایی در واقع صورت گرفت. او ‘مهندسی ارزیابی’ در ابتدا به بیرون درز ماه مه گذشته اشاره کرد “احتمال بیشتر” که سیلندر گفته می شود حاوی کلر شد “به صورت دستی قرار داده شده” به جای “تحویل از هواپیما” نشان می دهد یک حزب دیگر از دولت سوریه ممکن است کشت آنها وجود دارد.

همچنین در rt.com تلاش های غرب برای خنثی دوما ‘حمله’ whistleblower تنها تاکید اهمیت خود را از سازمان ملل متحد شهادت

در ژانویه سابق OPCW بازرس گفت: اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد در یک فیلم ضبط شده آدرس است که این سازمان نتیجه گیری نهایی از پروب شد “یک چرخش کامل با آنچه این تیم را درک کرده بود در مجموع در طول و پس از دوما استقرار.” او در ادامه متهم جهانی سلاح های شیمیایی watchdog نادیده گرفتن داده ها و تجزیه و تحلیل جمع آوری شده توسط این تیم در این مناطق شاهد شهادت سم شناسی مطالعات و تجزیه و تحلیل شیمیایی و همچنین به عنوان پرتابه.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im