OPCW امتیاز در سوریه دولت برای سال 2017 حملات شیمیایی در میان خبرچین رسوایی

این OPCW صادر کرده و در اولین گزارش خود به صراحت سرزنش سوریه با دولت این کشور برای حملات شیمیایی به غیرنظامیان با اشاره به سه حادثه در سال 2017 و گفت: وجود دارد “دلایل منطقی” به این باور نیروی هوایی مسئول بود.

“حملات چنین ماهیت استراتژیک را تنها گرفته شده و بر اساس دستور از مقامات بالاتر از جمهوری عربی سوریه نظامی به فرمان” بررسی و شناسایی تیم (IIT) هماهنگ کننده سانتیاگو Oñate-لبرد گفت. در پایان ITT “قادر به شناسایی هر گونه توضیح محتمل,” او اضافه شده است.

سلاح های شیمیایی دیده بان مدعی است که سوریه نیروی هوایی, خلبانان پرواز یک Sukhoi Su-22 هواپیمای نظامی کاهش یافته است سارین بمب در جنوب Ltamenah در مارس 24, 2017. در مارس 25, OPCW ادعای یک هلیکوپتر متعلق به خبرگزاری جمهوری عربی سوریه نیروی هوایی کاهش یافته و به یک سیلندر کلر در Ltamenah بیمارستان که رفت و از طریق سقف و پاره شده. یکی دیگر از بمب های حاوی سارین کاهش یافته بود در جنوب Ltamenah در مارس 30 توسط Su-22 هواپیمای نظامی در این گزارش گفت:.

OPCW مدیر کل فرناندو آریاس اشاره کرد در بیانیه ای که بمبی است که “نه قضایی یا شبه قضایی با اقتدار به فرد اختصاص مسئولیت کیفری.” آن است که در حال حاضر به شورای اجرایی و کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی سازمان ملل متحد دبیر کل و جامعه بین المللی به عنوان یک کل “به هر اقدام دیگری آنها تشخیص مناسب و لازم است.”

همچنین در rt.com چهارم OPCW خلاف کاران می گوید: کارکنان ‘وحشت زده به سکوت’ به عنوان ناظر به ارمغان آورد ‘شرم آور بی احترامی’ بیش دوما پروب

در حالی که رسانه های جریان اصلی به احتمال زیاد آخرین ادعا می کند از OPCW به طور کامل در ارزش اسمی جدید گزارش می آید به عنوان ناظر است درگیر در عمده whistleblower رسوایی بیش ادعا تناقضات قبلی کاوشگر به یک جداگانه “حمله شیمیایی” در دوما در سال 2018 که در آن زمان مورد استفاده قرار گرفت برای توجیه آمریکا و انگلیس و فرانسه حملات هوایی در سوریه است.

اما دو ارشد سابق بازرسان OPCW تا به حال نشان داد که ناظر به حال سعی کردم به پوشش نامناسب شواهد در دوما تحقیقات که با توجه به جریان اصلی دمشق-سرزنش داستان. جانباز بازرس ایان هندرسون و یکی دیگر از کارکنان سابق شناخته شده به عنوان ‘Alex’ به چالش سازمان در روایت است که بیش از حد به شدت ضمنی این مسئولیت دولت است اما OPCW از تلاش برای بی اعتبار ساختن آنها.

در اواسط ماه مارس یک چهارم whistleblower جلو آمد برای حمایت از ادعای خود گفته است که دیگر کارکنان بوده است “وحشت زده به سکوت است.”

همچنین در rt.com OPCW خبرچین نوشت: به ناظر ارشد می گویند این مخالف تمام منطق است که آنها می خواهم ‘سرکش’ بدون هیچ دلیل

هندرسون که منجر پروب بر روی زمین در دوما بود به این نتیجه رسیدند که سیلندر شد و به احتمال زیاد به صورت دستی قرار داده شده بر روی زمین نشان می دهد این حمله می توانست در صحنه ضد دولتی شبه نظامیان به قاب دولت سوریه — اما شواهد خود برکنار شد و بدون توضیح.

چهارم whistleblower گفت: هندرسون و “الکس” بود “در تلاش برای حفاظت از یکپارچگی این سازمان که ربوده شده است و آورده را شرم آور و بی احترامی.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im