سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) نیاز به نجات شهرت خود را پس از خبرچین ارائه مدرک معتبری از فریبکارانه گزارش دوما حادثه یک رئیس سابق انگلستان کماندوهای گفته است.

بین المللی سلاح های شیمیایی ناظر است و تحت فشار شدید برای پاک آمده در مورد چگونه آن را تهيه گزارش خود به مارس 2018 حادثه در حومه دمشق. چند تن از دانشمندان از watchdog منفجر سوت ادعا که این یافته ها توسط بازرسان که رفت و در یک ماموریت حقیقت یاب به سوریه شده بود تحریف و یا نادیده گرفته شده توسط OPCW مدیریت بود که بیشتر در رابطه با قرار دادن تقصیر را به گردن دولت سوریه از کشف حقیقت است.

جان تیلور هلمز بازنشسته سازمان که در خدمت به عنوان یک مدیر از نیروهای ویژه بود و در یک پانل از کارشناسان که شنیده, شهادت یکی از خبرچین مشخص شده به عنوان ‘الکس.’ کلی گفت: مدارک ارائه شده توسط این دانشمند و بقیه تیم “بسیار قانع کننده”.

“زبان مادری انگلیسی او از اعضای ارشد OPCW. او بسیار واجد شرایط خوبی برای این کار است. و من نمی توانم فکر می کنم از یک دلیل که چرا او یک خلاف کاران دیگر نسبت به او احساس بسیار به شدت که گزارش نهایی تا به حال نه انعکاس یافته” هولمز گفت: RT رفتن زیرزمینی برنامه.

پس از این حادثه و قبل از بازرسان OPCW می تواند به دوما آمریکا و انگلستان و فرانسه انجام شده یک شب حمله موشکی در برابر آنچه آنها ادعا شد سایت های درگیر در سوریه به اتهام استفاده از سلاح شیمیایی برنامه. عمومی خود را توجیهی برای این حمله به نظر می رسید به طور فزاینده ای لرزان به عنوان خبرچین ارائه شواهد و مدارک است که در تناقض با این ادعا که سوریه هواپیما کاهش یافته قوطی با گاز کلر در جهادی-برگزار دوما. در میان چیزهای دیگر, ‘Alex’ گزارش شرح داده شده سه مقامات ایالات متحده به اعمال فشار بر OPCW کارکنان برای تولید یک گزارش خواهد بود که در خط با اتهامات علیه دمشق.

هلمز گفت: به اعتقاد او OPCW اعتبار نیاز به ذخیره یک سری از اصلاحات که جلوگیری از مشابه رسوایی در آینده است.

“ارزش آن است که استقلال آن است. آن را نمی توان تحت تاثیر خارج, بازیگران,” او توضیح داد.

همچنین در rt.com بدترین دروغ از جعلی ادعا موجب عراق جنگ ؟ OPCW گزارش پشت سوریه بمباران شد تغییر whistleblower می گوید شورای امنیت سازمان ملل

او موافقت کرد که رسوایی شده بود پوشش داده است. رسوایی شده است عمدتا نادیده گرفته شده توسط رسانه های غربی حتی با وجود دیگر خلاف کاران ایان هندرسون گفتن اعضای شورای امنیت سازمان ملل که گزارش فنی در دوما سرکوب شد. خانه گفت که او نمی یاد یکی دیگر از پوشش به عنوان رسوا به عنوان این یکی و اعتقاد خود را در اهمیت مستقل OPCW یکی از دلایلی است که او درگیر شدم در وهله اول.

سازمان دیده بان قسمت کامل از رفتن زیرزمینی در اینجا.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی