اوه او دوباره آن را انجام داد! پاتیناژ ستاره فیلم سکسی, چاق آنال Tuktamysheva نوار کردن در تنیس رویداد (عکس)

جهان و اروپا شکل قهرمان اسکیت Elizaveta Tuktamysheva به سرقت برده نشان می دهد در WTA سن پترزبورگ باز, ارائه, معروف ‘رقص’ روال در طول این رویداد مراسم اختتامیه.

23 سال دعوت شد برای شرکت در خصوص سازماندهی جشن نشان می دهد که صورت گرفت در مدت کوتاهی پس از زنان مسابقه نهایی بین این کاربر Bertens از هلند و النا Rybakina از قزاقستان.

بیشتر بخوانید: “او نمی تواند در رقابت با چهار پرش اسکیت بازان’: روسیه قهرمان المپیک می گوید Medvedeva باید بازنشسته

Tuktamysheva که زندگی و قطار در سنت پترزبورگ با کمال میل قبول دعوت بازتولید معروف ‘رقص’ رقص به بریتنی اسپیرز آمار ‘سمی’ در یک منطقه کوچک از یخ ساخته شده در بالای زمین تنیس.

اسکیت باز که انجام می شود در کنار حرفه ای, رقص, باند فرستاده جمعیت در Sibur عرصه به بحران با آلوده با انزال رقص که تولید مقدار زیادی از بحث در فصل گذشته.

Tuktamysheva معمول بود که یک ضربه بزرگ در رسانه های اجتماعی بخش, الهام بخش, دیگر اسکیت باز به سعی کنید از جدید risque رقص و همچنین تحریک آمیز لباس ساخته شده است که عملکرد خود را بسیار به یاد ماندنی – به ویژه در میان نر طرفداران.

در پاسخ به انتقاد به کارگردانی او برای شروع به اصطلاح “لباس روند’, Tuktamysheva تاکید کرد که چنین رقص کمک به افزایش محبوبیت اسکیت شکل.

در این فصل اسکیت باز موفق به آن را به تیم ملی, اتمام چهارم در مسابقات قهرمانی در کراسنویارسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de