رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شتاب گیری روند رشد حزب دموکرات در توییتر خود بسیار در انتظار آیووا قفقاز به طور غیر منتظره ای با توجه به “تناقضات” در رای شمارش.

“از دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل. هیچ چیز کار می کند درست مثل فرار آنها از کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز سه شنبه.

او در مقایسه با کثیف, آیووا, قفقاز به دولت-اجرای وب سایت استفاده می شود برای ثبت نام به گل سرسبد برنامه های مراقبت های بهداشتی شناخته شده به عنوان Obamacare که معروف سقوط کرد ساعت پس از راه اندازی توسط رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2013.

“تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است ‘تهمت'” رئیس جمهور اضافه شده است.

بسیاری از انتظار می رود نتایج آیووا قفقاز – یک روش برای انتخاب نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها که در آن حزب نامزد برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گرفته خواهد شد – به نشان می شود در روز دوشنبه. اما مقامات محلی حزب گفت که اعلام نتایج به تعویق خواهد افتاد تا مدتی در شنبه زیرا آنها دریافته اند نامشخص “تناقضات” در شمارش آرا.

همچنین در rt.com “شما فقط باید یک کار آیووا’: تاخیر با ما حزب دموکرات برای اولین بار قفقاز نتایج جرقه خشم و جوک های آنلاین

آن است که روشن نیست که دقیقا چه چیزی متوقف شمارش آرا. اما دموکرات ها تلاش کرده اند با استفاده از نرم افزار توسعه یافته برای کمک به شمارش آرا. منابع نیویورک تایمز گفت که برنامه به درستی آزمایش قبل از این رویداد.

خبر از تاخیر در اعلام نتایج تعجب برانگیز برای بسیاری باعث سرخوردگی و مسخره آنلاین.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی