Hana کیمورا, کشتی گیر و ستاره از واقعیت نشان می دهد “تراس خانه’ درگذشت ساعت پس از ارسال از یک سری از تصاویر گرافیکی به رسانه های اجتماعی, پس از طولانی مدت سوء استفاده آنلاین با توجه به اختلاف ویژه در تلویزیون نشان می دهد.

کشتی گیر حرفه ای کیمورا, 22, یک ستاره از Netflix سری واقعیت ‘تراس خانه که در آن او درگیر در مناقشه با یکی دیگر از بازیگران عضو در ماه ژانویه که منجر به او را دریافت تورنت پیام های توهین آمیز از طرفداران نشان می دهد.

علت کیمورا مرگ شده است بلافاصله گزارش اگر چه او نوشته شده یک سری از نگران کننده تصاویر به رسانه های اجتماعی که برخی از آنها به نظر می رسد به او نشان می دهد آسیب رساندن به خودش.

یک پیام که به نظر می رسد در روز جمعه در کیمورا را Instagram داستان برجسته یک عکس از او با گربه اش زیر نویس: ‘خداحافظی’.

با تشکر از شما به هر کسی که از من حمایت,” پیام دیگری به عنوان خوانده شده. “من آن را دوست دارم. من ضعیف نیستم من متاسفم.”

مشاهده این پست در Instagram

من خیلی متاسفم که باید به شما بگویم که همه Hana گذشت, شب گذشته در سن 22. من شروع به این صفحه حدود یک سال و نیم پیش به دلیل سادگی من یک فن از حنا. من هرگز انتظار می رود به رشد برای تقریبا 20,000 پیروان. مردم اغلب بحث در مورد هانا به نظر می رسد اما هر کسی که به دنبال حرفه ای او می دانست که وجود دارد به مراتب بیشتر به او. او تا به حال منحصر به فرد گرما و انرژی و پر جاذبه. من هرگز تا به حال فرصت برای دیدار با او اما هر داستان من تا کنون شنیده شده است که او در سمت چپ هر فن او ملاقات با مثبت و به یاد ماندنی را تجربه کنند. Hana تا به حال بسیار بالقوه به یک سوپراستار در کشتی. من نمی دانم که چگونه بسیاری از نظرات من دیده ام از مردم خواست که او را به WWE یا AEW. من اعتماد به نفس او می شده اند یک موفقیت هر کجا که او رفت اما در حال حاضر ما تنها می توانید تصور کنید که مسیر حرفه ای خود را گرفته اند ممکن است. همه می توانم بگویم این است که به طرفداران حنا بود یک استعداد ویژه و به دوستان او یک فرد خاص. کشتی و جهان به عنوان یک کل هستند و هر دو فقیر برای از دست دادن او را. استراحت در صلح حنا.

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Hana کیمورا (@hanakimurafan) در

در یک حادثه در تراس خانه اوایل سال جاری کیمورا شد درگیر در مناقشه با فرد دیگری در نشان می دهد. کیمورا ناراحت که شخص بدون استفاده از ماشین لباسشویی در حالی که او کشتی دنده در داخل بود و باعث آن را به کوچک شدن و سیلی فرد در سراسر چهره.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از طرفداران نشان می دهد شناسایی او به عنوان نشان می دهد تبه کار – خصوصیات او ناراضی بود ،

کیمورا مرگ باعث شده است تا یک سری از نظرات از مردم در داخل و خارج از کشتی, صنعت, بسیاری از آنها را برجسته سمی طبیعت از واقعیت تلویزیون و موجی از سوء استفاده آنلاین است که در آن ارقام در معرض بودن در رسانه های اجتماعی.

MMA ستاره Cris سایبورگ بود در میان کسانی که به تماس برای پایان دادن به اذیت و آزار آنلاین پس از ارسال افکار خود را در کیمورا مرگ در حالی که چند تن از کیمورا همکاران به دنبال کت و شلوار.

‘تراس خانه’ یک برنامه تلویزیونی است که باعث شده است پنج سریال و یک فیلم سینمایی و شرح زندگی شش غریبه – سه مرد و سه زن – آنها به عنوان حرکت به یک خانه با یکدیگر است.

با وجود اینکه تولید برای مخاطبان ژاپنی نشان می دهد توسعه بین المللی زیر است. فیلمبرداری شده است به تعویق افتاد پس از شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و هیچ نشانه ای وجود دارد و در عین حال از تولید کنندگان در مورد آینده Netflix سری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی