کانادا نیروی دریایی افسر حرفه ای ممکن است فقط رفته در دود او پس از غیر فعال حریق روی یک ناوچه به منظور پف با ملوان از حذف پست خود را تنها چند ماه قبل از کشتی خود را بعد خارجی استقرار.

ناگهانی تقسیمات جدید در HMCS کلگری در محل به آن خدمه آماده به مجموعه بادبان برای آسیا و اقیانوس آرام در ماه آوریل شاهد هر دو فرمانده آن Jonathan Kouwenberg و ستوان فرمانده جان فوربس از کشتی کاهش یافته فهرستی در این فضا از یک هفته.

در فوربس’ مورد کشتی, اجرایی, اخراج شد و پس از او روشن کردن یک آشکارساز دود در کلگری wardroom, سیگار, توتون و تنباکو و تشویق زیردستان به دنبال خود منجر شود. او مجرم در سه فقره سوء مواخذه و جریمه $3,000.

همچنین در rt.com کانادا نیروی دریایی نوبت به eBay برای رفع مشکل تامین کشتی

Kouwenberg یک 22-سال نیروی دریایی دامپزشک برگزار شد که کمر در کلگری تنها پس از ماه جولای جایگزین شد هفته گذشته توسط فرمانده الکس بارلو یک حرکت نیروی دریایی گفت: لازم بود به عنوان خدمه کشتی شد و به سادگی آماده برای آینده آن استقرار با وجود تحت دریا-آمادگی آموزش در هفته های اخیر.

در حالی که نیروی دریایی گفت: دو reassignments شد و نامربوط از جمله تصمیمات بسیار غیر معمول به خصوص پس از نزدیک به خارج از کشور اعزام که به طور معمول گذشته بعد از شش ماه.

کلگری قبلی ماموریت در منطقه آسیا و اقیانوس آرام درگیر “حسن نیت”بازدید خارجی به بنادر امداد رسانی و اجرای سازمان ملل متحد تحریم بر کره شمالی. این یکی از پنج ناوچه بر Esquimalt خانه بندر به کانادا نیروهای دریایی اقیانوس آرام.

همچنین در rt.com آزادی ناوبری حادثه? نیروی دریایی ایالات متحده مبارزه با کشتی بلوس به کانادا باری (تصویری)

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی