یکی از مبارزان ترین تزئین در تاریخ’: Cris سایبورگ برنده چهارم MMA عنوان با TKO از جولیا Budd در Bellator 238 (تصویری)

برزیل buzzsaw Cris سایبورگ اضافه شده است یکی دیگر از عنوان جهان به مجموعه او و پس از او به پایان رسید جولیا Budd در دور چهارم خود را Bellator 238 سرمقاله روزنامه در روز شنبه – چهارم چنین ستایش او ادعا کرده در زندگی حرفه ای او.

سایبورگ که پیوست Bellator پس از انقضای او UFC قرارداد در سپتامبر گذشته بود که به ندرت در هر خطر واقعی در مبارزه در برابر هشت سال شکست نخورده Budd اتمام کانادا جنگنده از طریق یک چهارم دور TKO, پس از طولانی مدت رگبار حملات علیه قفس.

همچنین در rt.com “آنها فقط لگد مرا از قفس’: Cyborg, انتقاد شدید ‘بی احترامی’ درمان پس از UFC 232 KO دست دادن

این پیروزی باعث می شود که 34 سال از اولین جنگنده به نگه داشتن جهان عناوین در Bellator های UFC Strikeforce و Invicta FC.

برزیل مشت زن شروع به مبارزه با او معمول سرعت تهاجمی اما شاغل بیشتر بیمار سبک با مشت و شاید با احتیاط از Budd خود کیک بوکسینگ آرسنال. او متد set در مورد حمله به حریف خود را با ترکیبی به پاها و بدن قبل از اتمام تبادل با winging اعتصاب به سر.

سرعت تعیین شده توسط Cyborg بدان معنی است که Budd بود و تقریبا به طور مداوم در پشت پا و در واکنش به جای فعال بودن به عکس های آینده راه خود را.

مبارزه تقریبا متوقف شد و در اواخر سوم پس از سایبورگ به حال امن کوه موقعیت در Budd و انداخته خشمگین رگبار گلوله قبل از ساعت شکر خدا سپری شده است. خون در آب بود, اگر چه, و, سایبورگ, آغاز دور چهارم به خوبی از این آگاه است.

سایبورگ یک بار دیگر به دام افتاده Budd در برابر قفس اما این بار او به راه انداخته خشمگین سالوو از عکس که در نهایت کاهش یافته و حریف خود را. به پایان آمد در 1:14 از دور چهارم.

من احترام جولیا,” سایبورگ گفت: پس از جنگ است. “او مدت زمان طولانی شکست نخورده. من واقعا خوشحال هستم. این یک عصر جدید. من خوشحال می شود Bellator قهرمان است.

همچنین در rt.com این کونور باز گشت دنباله دار در حال Khabib, Masvidal & Mayweather بعدی برای مک گرگور ‘چند میلیون دلار Fight Club’?

بیشتر چالش های در انتظار سایبورگ در خانه جدید خود و پس از آن او حاکی از قصد او برای ماندن شلوغ در سال 2020 تماس برای Bellator جمهور اسکات کوکر برای راه اندازی یک زنان ورزشکار پروزن مسابقات به تعریف مردان معادل است که در حال حاضر در جریان است.

من می خواهم اسکات را به یک جایزه بزرگ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de