یدکی فکر برای لیون را مدافع برزیلی فرناندو Marcal که تا به حال یک شب فراموش برابر پاری سن ژرمن روز یکشنبه به ثمر رساند چه خواهد شد را به عنوان یکی از عجیب و غریب ترین (و خوش زده) به اهداف خود شما تا به حال خواهد شد را ببینید.

بازی دور از خانه در برابر غالب تیم در فوتبال روی حیله و تزویر است به اندازه کافی کار آن را به عنوان است, اما از آن ساخته شده است که همه سخت تر اگر شما بازیکنان تیم در حال ارسال صاعقه عکس به سقف خود دروازه بان نت و این یک موقعیت است که که لیون – و به طور خاص Marcal در بر داشت خود را در طول لیگ 1 ثابت در Le Parc des Princes.

در حال حاضر دو گل به اعتصاب توسط آنخل دی ماریا و Kylian Mbappe, Marcal را لحظه ای از جنون آمد به پاری سن ژرمن آلمانی بازیساز برند لنو بازی غیر تهدید کننده کم صلیب را در جعبه.

ظاهرا غلو خطر در اطراف او برزیل واکنش های تأمین انرژی توپ به طور مستقیم به خود هدف از شش متری به عنوان شگفت زده حامیان از هر دو تیم نگاه در ناباوری.

پس از آن این بازیکن به نظر می رسد به عنوان اگر او می خواست زمین فرو برد و او را ولی خود هدف ثابت به موقت fillip برای لیون به عنوان آنها کشیده دو گل در هفت دقیقه از نیمه دوم تنها برای Edinson دیالیزی به reassert دو هدف استفاده با کمی بیش از 10 دقیقه باقی مانده.

پیروزی گسترش پاری سن ژرمن مزیت در سراسر فرانسه در بخش بالا به 12 امتیاز جلوتر از مارسی به غذای آماده از این بازی خواهد بود بدون شک فرناندو Marcal تاسف تاثیر بر ثابت.

همچنین در rt.com استونیایی تیم فوتبال نمره هدف خود را پس از 14 ثانیه (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی