یکی از بهترین گزینه ها’: بلاروس در حال اجرا برای نجات Khabib در مقابل فرگوسن با میزبانی UFC 249 می گوید: قهرمان پدر Abdulmanap

Khabib Nurmagomedov پدر Abdulmanap می گوید بلاروس است که در حال حاضر یکی از تنها مکان در جهان که در آن رویدادهای ورزشی مهم هنوز در حال برگزار شد با دولت برکت پیشرو نامزد برای میزبانی UFC 249.

بلاروس است که در میان “بهترین گزینه” برای میزبان افتتاح MMA مبارزه بین Khabib Nurmagomedov و تونی فرگوسن در مارس 18, Khabib پدر Abdulmanap اذعان کرده.

سازمان در حال تقلا برای پیدا کردن یک محل برای سبک عنوان مرحله نهایی مسابقات که در آن Khabib تنظیم شده است به دفاع از خود عنوان سبک وزن آمریکا در بالاترین مشخصات آینده رویداد ورزشی هنوز به شده است به نام خاموش در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ضمن تشکر از رئیس جمهور الکساندر لوکاشنکو که آمار عناوین این هفته با تشویق مردم به نوشیدن ودکا, بازدید سونا و بازی هاکی روی یخ در چهره های مرگبار ویروس Nurmagomedov ارشد پیشنهاد بلاروس شد و تحت نظر قرار داده و در UFC 249.

همچنین در rt.com بیا پرواز Khabib: روسی حمل و نقل هوایی آژانس می گوید UFC قهرمان می تواند جت خصوصی به ما برای UFC 249

“چرا در نظر نمی این کشور؟” Nurmagomedov خواست زبان به ورزش پس از بیان اخبار شکست یک حرکت غیر محتمل توسط روسیه فدرال حمل و نقل هوایی آژانس به پرواز Khabib در یک هواپیمای جت خصوصی به مبارزه در ایالات متحده, که در آن پروازهای بین المللی شده اند اما دارند.

“ما در حال گرفتن آماده است. من فکر می کنم این یکی از بهترین گزینه ها است.”

بلاروس به دست آورده شهرت به عنوان تنها کشور در اروپا هنوز میزبانی حرفه ای مسابقات فوتبال منجر به افزایش علاقه به ورزش طرفداران از جان گذشته برای تماشای زنده تبدیل شده اند توجه خود را به کمتر شناخته شده در بلاروس لیگ برتر است.

همچنین در rt.com بلاروس’ قمار: لوکاشنکو نادیده Covid-19 هشدار به بقیه اروپا هراس

با وجود لوکاشنکو را جوشان تلاش برای تطهیر بهداشت عمومی, ترس, نگرانی های جدی شده اند ابراز بیش از ورزشی و تلاش در این کشور از جمله مناطق جدید از فوتبال جهان, اتحادیه بازیکنان که در ادامه حوادث وجود دارد “رک و پوست کنده یا نه.”

Nurmagomedov افزود که قهرمان تیم “جستجو” ابوظبی بوده و “ارائه” کازان یکاترینبورگ و مسکو به عنوان میزبان شهرستانها برای مبارزه با اذعان: “من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

فرگوسن که دیده می شود برنامه ریزی شده در برابر Khabib به نام چهار بار با استفاده از رسانه های اجتماعی به ادعای حریف خود شده بود “فرستاده بسیاری از نقاط” برای جلسه خود را, اما باقی مانده “پنهان شده در روسیه”.

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

رقبای داستین Poirier و خورخه Masvidal باید هر دو علنا ارائه شده به مرحله باید Khabib باقی می ماند در زادگاه خود در داغستان.

UFC رئیس دانا سفید مصر است که کارت را جلو بروید. این در اصل برنامه ریزی شده برای نیویورک که در آن همه گیر در حال حاضر منجر به بیش از 4000 مرگ و میر با وجود یک مستند.

“این مبارزه است برای رفتن به اتفاق می افتد – هیچ جمعیت هر آنچه در آن طول می کشد” او متعهد در ESPN.

“این احتمالا حتی نمی خواهید در ایالات متحده اما این مبارزه را برای رفتن به اتفاق می افتد.”

همچنین در rt.com چه coronavirus? طرفداران بسته ورزشگاه برای تماشای مینسک دربی به عنوان بلاروس همچنان تنهاست لیگ سوار Covid-19 طوفان

UFC را سه بعدی رویدادهای گذشته از UFC 249 باید تمام تعویق افتاده است به عنوان یک نتیجه از دولتی راهنمایی در مورد جمعیت به منظور محدود کردن گسترش ویروس.

“آنها می گویند وجود دارد باید بیش از 10 در یک اتاق و غیر ممکن است” سفید گفت.

“ما نمی تواند آن را انجام دهد.

“ما باید با پیروی همه چیز را که این دولت و این پزشکان گفته اند انجام دهید. ما هیچ چاره ای اما برای به تعویق انداختن این دعوا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im