یکی باید پرداخت: مغلوب ساختن پیشی جستن وعده هری و مگان هیچ free ride در ما

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن بریتانیا پرنس هری, و, همسر, Meghan Markle که مالیات دهندگان آمریکا نمی خواهد جای پای خود را در امنیت لایحه پس از absconding سلطنتی کانادا را ترک و به حل و فصل در لس آنجلس.

“من یک دوست بزرگ و تحسین ملکه و پادشاهی متحده” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز یکشنبه. “از آن گزارش شد که هری و مگان که در سمت چپ پادشاهی خواهد اقامت دائم در کانادا است. در حال حاضر آنها را ترک کانادا برای ما اما ما نمی خواهد پرداخت هزینه برای امنیت خود حمایت می کند. آنها باید پرداخت!”

زن و شوهر پا را از زندگی سلطنتی و چپ بریتانیا در اوایل سال جاری حل و فصل برای اولین بار در ونکوور کانادا. این جفت رفتگان برای لس آنجلس در این هفته با شایعات بینی که Markle مالیاتی وضعیت – که مجبور به ما پرداخت مالیات بر درآمد بالای مالیاتی در کانادا – باعث حرکت می کند.

این خدمات معمولا فراهم می کند امنیت برای royals. اما هری خروج از وظایف سلطنتی می تواند به این معنی است که او را به طور خودکار به عنوان به که همان حفاظت. و قضاوت از رئیس جمهور یکشنبه, صدای جیر جیر, مغلوب ساختن پیشی جستن نخواهد ساخت یک استثنا.

هری و مگان هر دو انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. جفت قلم کاخ باکینگهام دریافت برای ما رهبر در ماه دسامبر گذشته و هری گفت: یک جفت از روسیه pranksters نما به عنوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg که تهمت بود “خون در دست خود را” با توجه به سیاست های آب و هوا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de