یکی در هفت آمریکایی ها در جلوگیری از Covid-19 درمان ترس از هزینه و حتی به عنوان گران قرص جدید نشان می دهد وعده در برابر ویروس

برخی از 14 درصد از ما بزرگسالان خواهد نبرند مراقبت های پزشکی برای Covid-19 علائم چرا که آنها نمی تواند پرداخت هزینه برای آن یک نظرسنجی جدید نشان داده است – و در عین حال بی اعتنا مقامات بهداشتی عمل به عنوان اگر این بیماری همه گیر حل خواهد شد با مواد مخدر به تنهایی.

یکی در هفت بزرگسالان آمریکایی در جلوگیری از به دنبال بهداشت و درمان اگر آنها و یا یکی از اعضای خانواده تجربه علائم Covid-19 از نگرانی آنها خواهد بود قادر به پرداخت هزینه درمان با توجه به نظرسنجی گالوپ منتشر شده در سه شنبه. حتی اگر آنها به طور خاص بر این باور خود را با آلوده coronavirus و نه درصد خواهد نبرند مراقبت به دلایل مالی این نظرسنجی در بر داشت.

همچنین در rt.com این Covid-19 همه گیر در معرض عمیق نقص در امریکا شکسته سیستم بهداشت و درمان

ترس خود را به خوبی تاسیس – متوسط هزینه coronavirus درمان در بخش مراقبت ويژه اجرا می شود بیش از $30,000, با توجه به مطالعه منتشر شده در اوایل این ماه توسط بیمه صنعت گروه در امریکا, برنامه های بیمه درمانی. حتی برای کسانی که از ICU, آمریکایی, بهداشت و درمان, گران ترین در جهان و داستان از coronavirus بیماران در حال قدیمی عظیم الجثه صورتحساب های پزشکی یک سکه ده دو ماه به این بیماری همه گیر.

ساخت بدتر است نرخ بیکاری به حدود 55 درصد از آمریکایی ها دریافت مراقبت های بهداشتی از طریق شغل خود را. بیش از 30 میلیون را برای ثبت نرخ بیکاری در آخرین پنج هفته با اضافه کردن تعداد بی سابقه ای از خانواده ها به صفوف بیمه – که در حال حاضر تخمین زده می شود در ماه دسامبر شامل 27.5 میلیون نفر بیش از جمعیت استرالیا. حتی کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به آن را در خود حفظ مشاغل و بیمه ممکن است به صورت شیب دار شرکت می پردازد و یا دیگر تعجب هزینه های.

پس از یک تعداد انگشت شماری از بسیار به اطلاع عموم موارد که در آن آمریکایی از این ویروس پس از تبدیل دور توسط بیمارستان برای کمبود پول رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور داد بیمارستان ها برای پرداخت هزینه Covid-19 درمان و چند بزرگ بیمه وعده داده شده در ابتدای ماه به چشم پوشیدن از همه شرکت برای پرداخت coronavirus تست برای 60 روز. اما کسانی که پوشش تعهدات را شامل نمی شود دیگر هزینه های مربوط به بستری مانند آمبولانس حمل و نقل; درمان سرپایی یا درمان غیر Covid-19 بيمار. افراد به دنبال درمان شده اند تست شده و با دریافت این خبر خوبی است که آنها لازم نیست که این ویروس تنها به آمار مدت کوتاهی پس از آن با خبر بد که آنها در قلاب برای هزاران دلار در هزینه های.

کم درآمد پاسخگویان بسیار بیشتر احتمال دارد به گزارش آنها را نمی خواهد به دنبال مراقبت به دلایل مالی. شاید بیشتر troublingly پاسخ دهندگان با درآمد سالانه کمتر از $40,000 تقریبا چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان کسانی که با درآمد بیش از $100,000 که به گزارش آنها و یا یکی از اعضای خانواده تبدیل شده بود از بیمارستان به دلایل مربوط به ازدحام بیش از حد و یا بالا بیمار حجم گالوپ نظرسنجی ها یافت می شود.

در حالی که یک مطالعه تجربی مواد مخدر remdesivir به عنوان یک درمان برای Covid-19 منتشر شده مثبت نتایج اولیه در روز چهارشنبه چنین درمان است به احتمال زیاد باقی می ماند فقط به عنوان دور از دسترس به عنوان موجود coronavirus مراقبت برای بسیاری از بیماران است. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی با این وجود تشویق به نتایج اعلام دادگاه بود “ثابت” است که “مواد مخدر می تواند به جلوگیری از این ویروس.”

همچنین در rt.com ما در یک مقطع بحرانی رو دو شیوع: Covid-19 & افزایش افزایش بیکاری

غایب از پیروزی رقص بود چاپ خوب که جلعاد شرکت که صاحب remdesivir شده است skewered در گذشته برای مبارزه با مواد مخدر-احتکار, سه برابر قیمت یک قرص آن را خریداری برای درمان هپاتیت C و شارژ 2000 $در هر ماه برای اچ آی وی داروی Truvada که هزینه 6 دلار در هر قرص را. جلعاد تنها معکوس البته در ماموریت خود را به قفل کردن حق ثبت اختراع خود را در remdesivir تامین “دارو یتیم” وضعیت – یک آرزو عنوانی است که بارها رقبا ارزان تر از در حال توسعه نسخه های عمومی به مدت هفت سال – پس از غذا و دارو در حال حاضر اعطا وضعیت تحریک عمومی فوق العاده انتقاد.

جلعاد تلاش کرده است برای مبارزه با بد PR توسط امیدوار کننده برای اهدای 1.5 میلیون دوز از این دارو برای آزمایش های بالینی “استفاده مهربان” و برنامه های دیگر, اما آن را رد کرده است و متعهد به ساخت remdesivir مقرون به صرفه است. تا زمانی که این همه مثبت نتایج آزمون در جهان ممکن است تفاوت را به فقیرترین و آسیب پذیرترین بیماران در ایالات متحده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>