هند در امور خارجی وزیر ساخته شده با اشاره به اصلاح سناتور لیندزی گراهام پس از دوم پیشنهاد کشمیر موضوع باید حل و فصل بین “دو دموکراسی.” وزیر استدلال آن را تنها به یک.

اظهار نظر در درگیری های بین المللی و اینکه آیا آنها می تواند حل و فصل با راه دموکراسی در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز جمعه گراهام ابراز امیدواری کرد که “دو دموکراسی” خواهد اوضاع را در کشمیر به یک راه حل صلح آمیز ظاهرا اشاره به هند و خود را رقیب همسایه پاکستان است. هر دو دراز ادعای ارضی به کل منطقه کشمیر.

“وقتی که می آید به کشمیر من نمی دانم چگونه آن را به پایان می رسد اما اجازه دهید مطمئن شوید که دو دموکراسی خواهد آن را به پایان متفاوت” گراهام گفت: باعث فوری رد از امور خارجی وزیر Subrahmanyam Jaishankar:

نگران نباشید سناتور. یکی دموکراسی حل و فصل خواهد شد و شما می دانید که یکی از.

با دهلی نو لغو کشمیر استقلال وضعیت در تابستان گذشته از بیان این حرکت لازم بود به سوق دادن توسعه اقتصادی در منطقه و مبارزه با تروریسم و فساد محلی – اسلام آباد ناودان تصمیم اصرار هند سرکوب شهروندان در بخشی از کشمیر تحت کنترل آن است. هسته ای مسلح همسایه ها مبارزه کرده اند دو جنگ بیش از این سرزمین مورد مناقشه است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ‘معامله قرن’ و ‘اشغال طرح’ ترکیه اردوغان می گوید پاکستان در مجلس

در حالی که تنش ها بین دو منطقه قوس رقبا را تا حدودی فروکش کرد پس از شعله ور شدن در ماه فوریه گذشته که شاهد هند و پاکستان جنگنده های درگیر در مبارزه هوایی در جنگ از کلمات همچنان در شیب کامل.

روز شنبه به وزارت ارائه استارک ملامت به موضع ترکیه در مسئله کشمیر پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان تصریح کرد حمایت خود را از اسلام آباد.

“ما هرگز فراموش خواهد شد و هرگز فراموش نکنید که به کمک آن مردم پاکستان تمدید اشتراک خود نان ما در طول جنگ استقلال. و در حال حاضر کشمیر است و خواهد بود برای ما” اردوغان گفت: در یک آدرس به قانونگذاران پاکستانی روز جمعه در حالی که انفجار هند برای گرفتن “تصمیمات یک جانبه” در جنگ است.

آن است که آنکارا را “وظیفه” به کمک “کشمیری برادران و خواهران ما دچار ناراحتی های دهه,” او اضافه شده است.

این باعث rejoinder از Jaishankar که التماس ترکیه به ذهن کسب و کار خود و بهتر است آموزش خود را در مورد این مسئله در حالی که با اشاره به کشمیر در تمامیت خود را به عنوان یک “مسلم بخشی از هند است.”

“ما از رهبری ترکیه به دخالت هند در امور داخلی و توسعه درک صحیح از حقایق از جمله قبر تهدید ناشی از تروریسم ناشی از پاکستان به هند و منطقه” او گفت:.

همچنین در rt.com “ما را فراموش نکنید, ما را ببخش نه:’ هند علائم 1 سال پس از حمله که به کشته شدن 40 سرباز & led به کشمیر عود

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی