‘یک نفس’: روسی رایگان-غواص شنا شکستن رکورد 181m زیر یخ در حافظه مشهور مادر (تصویری)

روسی غواص آلکسی Molchanov یک هجوم مرگ شیرجه, شنا 181 متر زیر آبهای یخ زده در مسکو و تنظیم جدید رکورد جهانی گینس به پرداخت ادای احترام به خود را مشهور مادر که از بین رفت در حالی که غواصی در اسپانیا در سال 2015.

Molchanov برگزار می شود نفس خود را برای بیش از دو دقیقه به عنوان او تحت پوشش فاصله 181 متر زیر یخ از Ameryev معدن, ضرب و شتم رکورد قبلی مجموعه توسط غواص آرتور Guerin-Boeri که موفق به شنا 175 متر در سال 2017.

بیشتر بخوانید: “من قویا بر این باورند که در بی گناهی من’: المپیک شنا قهرمان خورشید یانگ دست هشت سال ممنوعیت برای نقض ضد دوپینگ قوانین

این کله خر غواص شنا بین سوراخ مثلثی برش در معدن را یخ پوشیدن monofin و wetsuit که اجازه داده او را به کار به طور موثر در آب سرد است.

پسر روسیه مشهور رایگان-غواصی قهرمان ناتالیا Molchanova – شناخته شده به عنوان “ملکه غواصی’ – اختصاص داده شده به تازگی مجموعه ای از رکورد برای مادرش که به طرز مرموزی ناپدید شد در حالی که نزولی به عمق حدود 130 پا در اسپانیا.

Molchanov شکستن رکورد feat همزمان با مراسم افتتاحیه از یک فیلم سینمایی بر اساس مادرش زندگی, ‘یک نفس’. این معدن که در آن او انجام شده فک انداختن رکورد شیرجه نیز استفاده می شود به عنوان یک محل در فیلم.

من کبوتر 181 متر بود و آن را من برای اولین بار در زیر یخ رکورد گینس. من بهنگام آن را درست قبل از یک نفس’ فیلم راه اندازی در روسیه و کبوتر در همان محل که در آن در زیر یخ صحنه شات” Molchanov نوشت.

رکورد رسمی ثبت شده توسط یک نماینده از جهان رایگان-غواصی بدن, انجمن بین المللی برای توسعه آپنه (آیدا) خواهد شد و اضافه شده به کتاب رکوردهای جهانی گینس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de