بر روی سنگ ها: عربستان-بودجه تصاحب نیوکاسل در شک و تردید به سازمان تجارت جهانی گزارش لینک های دولت های خلیج فارس به دزدان دریایی TV عملیات

یک سازمان تجارت جهانی گزارش مشخص کرده است که یک ارتباط مستقیم بین ادعایی غیر قانونی شبکه تلویزیونی beoutQ و عربستان سعودی وزارت امور خارجه در یک حرکت که کست شک در قریب الوقوع تصاحب نیوکاسل.

£300 میلیون دلار ($370 میلیون دلار) فروش در لیگ برتر باشگاه به کنسرسیومی به رهبری عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری است که به رهبری عربستان سعودی عملا رهبر محمد بن سلمان بود که درک می شود در مرحله پیشرفته.

اما که در حال حاضر به سوال زیر به سازمان تجارت جهانی در بیانیه ای گفت که این کشور است که در پشت این شبکه تلویزیونی است که گفت: به, پخش زنده ورزشی بدون نیاز گواهینامه.

این می آید پس از, لیگ برتر, فیفا, یوفا, La Liga و ورزش های دیگر بدن را به ثبت اقدام قانونی علیه beoutQ برای پخش محتوای غیر قانونی.

سازمان تجارت جهانی گزارش که نمی شود منتشر شده تا ماه ژوئن می یابد و ارتباط بین عربستان سعودی و دولت beoutQ در حالی که همچنین بیان کرد که لیگ برتر در زمان اقدام قانونی علیه این کشور گزارش گاردین.

این لینک شده است به طور مداوم را تکذیب کرد عربستان سعودی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در این مطرح تصاحب.

همچنین در rt.com عربستان بدنبال: چگونه نیوکاسل تصاحب ارسال خواهد شد تکان طریق فوتبال

سازمان تجارت جهانی تعیین افزایش قابل توجهی سوال که آیا عربستان-چراغ صندوق خواهد بود اجازه برای خرید نیوکاسل با هر فروش باشگاه در لیگ برتر منوط به صاحبان و مدیران’ آزمون است که می تواند شکست خورده اگر آن را یافت که یک خریدار آینده نگر مرتکب جرم و جنایت در یک کشور دیگر است که همچنین می تواند به عنوان یک جرم و جنایت در انگلستان است.

قوانین نیز حکم می کند که یک پیشنهاد تصاحب ممکن است رد صلاحیت شده اگر آن را یافت که اطلاعات نادرست ارائه شد به لیگ برتر به عنوان بخشی از این روند است.

کنسرسیوم بوده است در گفتگو با نیوکاسل و آن زمان صاحب مایک اشلی حدود دو ماه.

آنها به طور رسمی درخواست تایید از لیگ برتر برای پیشبرد تصاحب — یک فرایند است که طول می کشد حدود 30 روز – اما هنوز برای دریافت, ترخیص کالا از گمرک. عربستان کنسرسیوم اعلام کرده به رسانه ها باقی می ماند که آنها اعتماد به نفس است که یک توافق می تواند رخ داد.

تصاحب شده است را محکوم کرد توسط ناظران از جمله عفو بین الملل که در انتقاد از عربستان سعودی را ضبط و حقوق بشر می گویند که دولت همچنان به شخم پول به تلاش برای “sportswash” شهرت این کشور است.

همچنین در rt.com نیوکاسل ‘خوب ساخته شده اند پیشنهاد کرد’ برای تبدیل شدن به مدیر جدید به عربستان تصاحب اتمام,

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de