توکیو 2020 سازمان باید مجموعه ای از چهار هفته مهلت که در آن به تصمیم گیری در یک پتانسیل تعویق افتادن بازی به عنوان Covid-19 شیوع همچنان به تهدید رویداد.

در بیانیه ای در روز یکشنبه کمیته بین المللی المپیک (IOC) گفته است که ذینفعان کلیدی از جمله در ژاپن را بعد از چهار هفته قبل از تصمیم گیری قطعی.

“کمیته بین المللی المپیک را در هماهنگی کامل و همکاری با توکیو 2020 سازماندهی کمیته مقامات ژاپنی و توکیو متروپولیتن دولت شروع بحث های مفصل برای تکمیل ارزیابی خود از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله سناریو از تعویق,” آن را بخوانید.

“کمیته بین المللی المپیک با اعتماد به نفس است که آن را به نهایی شدن این بحث در چهار هفته و تا حد زیادی قدردانی از همبستگی و همکاری از کد بندی مشاغل ملی و IFs در حمایت از ورزشکاران و تطبیق بازی ها برنامه ریزی است.”

توکیو بازی ها با توجه به برگزار می شود از تاریخ 24 ژوئیه به 9 اوت با پارالمپیک پس از 25 اوت تا سپتامبر 6.

اما سازمان دهندگان آمده اند تحت فشار قرار دادن حوادث یک سال در میان Covid-19 همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 330,000 مردم در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 14,000 زندگی می کند.

در روزهای اخیر تماس شدت از ورزشکاران و همچنین ملی فدراسیون در سراسر جهان برای این بازی به تعویق افتاد.

بیش از آخر هفته ما و میدانی پیوست این کشور فدراسیون شنا در خواستار به تعویق افتادن بازی ها.

همچنین در rt.com ما Track & Field اضافه وزن به تماس های توکیو برای المپیک به تعویق افتادن تاخیر به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر

با وجود عمده ورزشی, لیگ های سراسر دنیا در حال معلق با توجه به شیوع کروناویروس و همچنین به عنوان حوادث مانند یوفا یورو 2020 در حال حاضر با تاخیر المپیک کارفرمایان تا کنون در برابر تماس به یک شرکت تصمیم بر به تعویق افتادن این ادعا آن است که هنوز خیلی زود است.

روز یکشنبه اعلام دیده می شود ممکن است توسط برخی به عنوان تنها داور می تواند بیشتر پایین جاده اما حداقل مجموعه روشن مهلت یک حاکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de