المپیک رئیس بوداده برای ‘نور در انتهای تونل خط را به شعله می رسد در توکیو در حالی که تماس های کوه برای بازی به تعویق افتاد

کمیته بین المللی المپیک (IOC) رئیس توماس باخ احساس سوختگی پس از cringingly بیان مشعل المپیک می تواند “نور در انتهای تونل” را به عنوان آن را وارد در ژاپن پیش از coronavirus-تهدید بازی.

تماس mouting برای این تابستان توکیو بازی ها به تعویق افتاد به عنوان Covid-19 وقوع درگیری در سراسر جهان است.

این بازی ها با توجه به جریان در تاریخ 24 ژوئیه با سازمان تا کنون تعهد آنها را به جلو به عنوان برنامه ریزی شده با وجود ویروسی همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 250 ، 000 نفر در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 10 ، 000 زندگی می کند.

ورزشی, تقویم باید نابود شده است توسط ویروس به عنوان لیگ در سراسر جهان شده اند در انتظار قرار داده و حوادث لغو شد.

همچنین در rt.com کمیته بین المللی المپیک باقی مانده است ‘به طور کامل متعهد به توکیو 2020 المپیک به عنوان آن را خواستار ورزشکاران به ‘ادامه به آماده شدن برای رقابت

المپیک ستاد تا کنون باقی مانده مبارز ترغیب ورزشکاران به اقدامات احتیاطی را به عنوان آنها آماده کند اما تا کنون این ادعا آن است که خیلی زود به حکومت در مورد اینکه آیا تابستان های دیدنی و جذاب باید به تعویق افتاد و یا به نام خاموش به طور کامل.

که سمت چپ است مقامات به اتهام تعقیب سود بیش از اصل – اما به عنوان مشعل المپیک به طور رسمی وارد توکیو در این هفته کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور باخ ادعا کرد که می تواند در خدمت به عنوان “نور در انتهای تونل” به عنوان جهان تلاش می کند به کشیدن itselt از Covid-19 هرج و مرج است.

“در حالی که ما نمی دانیم که چه مدت این تونل ما همه در این لحظه خواهد بود, ما می خواهم مشعل المپیک به یک نور در انتهای تونل” خواندن یک پیام از باخ توسط رله المپیک حساب توییتر.

که قشنگ خط باعث شد برخی از آنلاین چشم-نورد به عنوان باخ مارک “توهم” بیش از این ادامه باور است که این بازی ها به نحوی که ایمنی از لغو.

در نشانه ای از بار این مسوولیت مراسم مشعل صورت گرفت در پشت درهای بسته در آتن این هفته است.

که به دنبال لغو سنتی رله مشعل در یونان بیش از coronavirus نگرانی پس از یک جمعیت mobbed ستاره هالیوود جرارد باتلر در یک دیگ-نورپردازی مراسم در اسپارت.

ورزشکاران متعدد بحرانی شده است, توکیو, سازمان,’ موضع در نمی تعویق انداختن بازی.

زنان یونانی با نیزه قهرمان کاترینا Stefanidi به tweeting در این هفته: “این است که در مورد چگونه همه چیز را در 4 ماه. این است که در مورد چگونه همه چیز در حال حاضر.

“کمیته بین المللی المپیک می خواهد ما را به خطر می اندازند سلامت ما خانواده سلامت و بهداشت عمومی به آموزش در هر روز ؟ شما با قرار دادن ما در معرض خطر در حال حاضر امروز در 4 ماه.”

یک ژاپنی وزیر حتی پیشنهاد کرد که به تازگی این بازی بودند قربانی “نفرین” که حملات این بازی تا کنون 40 سال قدمت به جنگ جهانی دوم زمانی که آنها با توجه به در توکیو برگزار شد اما لغو شد.

شد coronavirus-تهدید توکیو المپیک لعنت تمام طول? یک ژاپنی رسمی فکر می کند به طوری…

بازی های المپیک تابستانی در مسکو 40 سال بعد شد ضربه توسط یک نوار از مشخصات بالا تحریم در بحبوحه جنگ سرد و دخالت نظامی شوروی در افغانستان.

این زمان در اطراف شعله امید هنوز هم می سوزد برای باخ و Co, اما آن را نمی ممکن است طولانی حتی قبل از آن بوده است و بس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im