قهرمان المپیک شکل اسکیت باز یولیا Lipnitskaya می شود یک مادر به او اعلام تولد دخترش

جوانترین قهرمان المپیک در اسکیت, تاریخچه یولیا Lipnitskaya نشان داده است او را تبدیل به مادر یک نوزاد دختر های یک خانواده تصویر مبارک پدر و مادر و دختر خود را پس از تولد یک ماه پیش.

22 ساله که می خواهم تایید بارداری در ماه ژوئن به عنوان شایعه تصمیم به نگه داشتن تولد فرزند خود را در مخفی برای یک ماه قبل از علنا اعلام و خود را با وضعیت جدید به عنوان مادر.

بیشتر بخوانید: “من باید اعلام کرد که خودم’: المپیک مدال طلا & سابق کودک نابغه یولیا Lipnitskaya تایید بارداری

این است Katalina. او یک ماه, پیر,” Lipnitskaya زیر نویس تصویر خود را در Instagram که در آن او نگه داشتن نوزاد دختر همراه با شوهرش ولادیسلاو Tarasenko.

Lipnistkaya یکی از درخشان ترین ستاره ها در خانم ها تنها اسکیت و هنوز هم به یاد او باور نکردنی چرخش و فک انداختن انعطاف پذیری.

او به ضرب گلوله به شهرت در سال 2014 برنده قبل از المپیک در مسابقات قهرمانی اروپا, پشت, ایتالیایی, شکل اسکیت افسانه کارولینای Kostner.

او قابل توجه برنامه “دختر در کت قرمز” که او انجام شده به این موضوع از فهرست شیندلر را فیلم بود نام یکی از بزرگترین روال همیشه انجام شده در المپیک و مسابقات.

این دختر کوچک بود که 15 در المپیک سوچی, کمک های روسیه به پیروزی افتتاحیه المپیک طلا در یک تیم رویداد تبدیل شدن به جوانترین زن المپیک قهرمان اسکیت در تاریخ است.

او را زیر المپیک پیروزی Lipnitskaya در زمان نقره در سال 2014 قهرمانی جهان قبل از او سری پر زرق و برق نتایج nosedived.

با استعداد اسکیت باز که معروف بود برای اجرای جامد و بی عیب و نقص, تکنیک به طور ناگهانی شروع به از دست دادن و به طور مداوم در حال سقوط بر روی او پرید.

او جدا از راه با مربی Eteri Tutberidze اما که نمی کمک به بهبود نتایج. در 2019, Lipnistkaya اعلام بازنشستگی اش آشکار یک مبارزه شخصی با بی اشتهایی که منجر به از جان گذشته تلاش برای از دست دادن وزن است.

همچنین در rt.com چهار نسل: 12yo پاتیناژ نابغه ناخن دیوانه پرش در جلسه آموزش (تصویری)

سابق اسکیت باز پس باز او را شکل اسکیت مدرسه با هم تیمی سابق النا Ilinykh بود که در میان طلا برنده اعضای تیم در المپیک سوچی. Lipnistkaya اغلب طول می کشد بخشی در شکل اسکیت را نشان می دهد و نمایشگاه برنامه های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی