Congressman Jim Sensenbrenner (R-ویسکانسین) gaffed راه خود را به الگوی رفتاری وضعیت پس از کباب Facebook سر مارک زوکربرگ در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور توییتر تعلیق مجبور مدیر عامل برای توضیح این سیستم عامل در واقع متفاوت است.

“اگر من ممکن است بپرسید خاص از شما: گزارش شده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور رو گرفته پایین برای یک دوره از زمان… چرا این اتفاق افتاد؟” هرزه خواسته در طول یک خانه ضد تراست جلسه در روز چهارشنبه.

“کنگره خب اول روشن, من فکر می کنم آنچه که شما ممکن است اشاره به اتفاق افتاده در توییتر پس از آن سخت است برای من به صحبت می کنند به این که” زوکربرگ پاسخ مودبانه و اضافه کرد “اما من می تواند صحبت به سیاست های ما در این مورد است.”

شرم آور ارز باعث شده است تا موجی از مسخره آنلاین با شهروندان رعایت که خارج از لمس “lifer سیاستمداران” مانند Sensenbrenner – که در کنگره از سال 1979 – هیچ جایی وزن در تکنولوژی آنها را درک نمی کنند.

کنگره فناوری به چالش کشیده عملکرد نیز لگد کردن تعداد بی شماری از فرزندان مضمون jabs با بسیاری از نشان می دهد ایران با هرزه همچنین ممکن است نیاز به کمک مرور خود را از راه دور تلویزیون و حساب ایمیل – به “intertubes” می تواند گیج کننده است ،

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی