اوهایو مجلس دستگیر و پس از FBI حمله در $60mn ‘racketeering توطئه’ کاوشگر

سخنران از اوهایو در مجلس نمایندگان لری سرپرست خانوار (R) دستگیر شد در یک FBI حمله به مزرعه خود را بخشی از یک رشوه و باجگیری پروب به اتهام 60 میلیون دلار در معاملات غیرقانونی با انرژی لابی.

سرپرست خانوار و چهار همکاران گرفته شد به بازداشت روز سه شنبه پس FBI حملات وزارت دادگستری گفت: در میان آنها لابی و اوهایو GOP کارمندان که ما وکلای مدافع می گویند در حال پشت سر یک رشته از معاملات مشکوک در ابتدای ماه مارس 2017.

سخنران است که متهم به همکاری با دیگران برای ارتکاب تقلب سیم و پول شویی در حالی که مصرف در میلیون ها نفر در رشوه با ما وکیل دیوید DeVillers ادعا سرپرست خانوار شخصا بهره مند از برخی از 400.000 دلار از این بودجه استفاده می شود به پرداخت هزینه های قانونی کارت اعتباری بدهی و برای تامین مالی یک خانه جدید در فلوریدا.

به اتهام رشوه خواری طرح شامل معاف از مالیات شرکت های بزرگ نهاد نسل در حال حاضر که مخفیانه کنترل شده توسط سرپرست خانوار و در برخی از زمان $60 میلیون سهم از یک ناشناس انرژی شرکت. در بورس, سرپرست خانوار و همدستان کار می کرد به “فساد اطمینان حاصل شود” عبور از $1 میلیارد بسته کمک مالی که نجات دو شکست اوهایو نیروگاه های وابسته به انرژی شرکت.

همچنین در rt.com DOJ indicts انتخابات قاضی بود که رشوه توسط دموکراتیک مشاور مسائل صندوق های رای دهی برای 3 رای گیری چرخه

“میلیون ها نفر پرداخت شده به این نهاد شد شبیه به کیسه های پول نقد” دادستان فدرال گفت: در شکایت کیفری. “بر خلاف کمپین یا PAC سهم آنها تنظیم گزارش نشده است موضوع را به نظارت عمومی و شرکت آزادانه صرف رشوه پرداخت بیشتر به این شرکت منافع سیاسی و به غنی سازی خود است.”

سرپرست خانوار نیز متهم به استفاده از پول رشوه برای “به دست آوردن و حفظ و گسترش سرپرست خانوار قدرت سیاسی” بیشتر “غنی سازی و بهره” بلندگو و همدستان و عایق خود را از دادستان است.

پس از دستگیری اوهایو دادستان کل دیو Yost اصرار سرپرست خانوار بود “نا مناسب به خوب بکار بردن بلندگو, gavel,” خواستار استعفای فوری او هر چند او نگهداری می شود که سرپرست خانوار باید برائت تا زمانی که او می بیند خود را در دادگاه.

سخنران بازگشت به سیاست دولت در سال 2016 پس از بیش از 10 سال وقفه در اصل خروج پس از رسیدن به یک مدت محدود. هنگامی که او در سال 2004 سرپرست خانوار و چندین بالا مشاوران تحت تحقیقات فدرال به صورت نامنظم مبارزات انتخاباتی و شیوه های پول شویی, اما, دولت بسته مورد آن بدون هر گونه کیفرخواست. معلوم نیست که اگر قبلی پروب هر کراوات به زمان مورد رشوه خواری.

همچنین در rt.com اخراج بالقوه رشوه اتهام قتل پوشش یو پی اس و کار با مغلوب ساختن پیشی جستن: این WWE و وینس مک ماهون سخت ترین هفته ؟

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید