فرماندار اوهایو پاکستان به تاخیر اولیه رای بیش از coronavirus اورژانس با وجود قاضی حکم

دوئل گزارش های مطبوعاتی و اظهارات ایجاد کرده اند که عمده سردرگمی بیش از آینده اولیه رای گیری در اوهایو — که در آن فرماندار وعده داده شده برای به تاخیر انداختن رای بیش از ترس از Covid-19 در حالی که یک قاضی زده کردن درخواست.

از فرماندار مایک DeWine درخواست برای به تعویق انداختن روز سه شنبه رای تا اوایل ماه ژوئن به امید ناشی از گسترش coronavirus یک جفت از سالمندان رای دهندگان – که بیشتر در معرض بیماری – طرح دعوی در دادگاه در روز دوشنبه در امتداد خطوط از فرماندار توصیه تماس به صورت یک سفارش محدود به حفظ حوزه های رأی گیری بسته شده است. اما فرانکلین کانتی مشترک درخواست قاضی ریچارد فرای به زودی شات پایین با توجه به بیان این امر مجموعه “وحشتناک سابقه” به بازنویسی قوانین صرف 12 ساعت بیرون از انتخابات.

“وجود دارد بیش از حد بسیاری از عوامل به تعادل در این قلمرو ناشناخته می گویند که ما باید آن را به دور از مجلس و منتخب ایالت مقامات و پرتاب آن را به یک موضع مشترک قاضی دادگاه در کلمبوس با 12 [ساعت] برای رفتن به انتخابات” ریچارد فرای گفت: در او حاکم است.

بنابراین این نرم افزار برای سفارش ضابط موقت را رد کرده است.

تصمیم گیری باقی مانده بود مبهم در برخی از مطبوعات حساب با سی ان ان در ابتدا گزارش اولیه به حال واقع شده است به تعویق افتاد, با وجود حکم به خلاف. خودنمایی خطا که گزارش دقیق مخالف این تصمیم قاضی بود و بعد از آن اصلاح شود اما نه قبل از اینکه به طور بالقوه گمراه کننده هزاران نفر از خوانندگان در مورد سرنوشت اولیه.

رسانه ها را ندارد و تنها آنهایی که اشتباه در مورد وضعیت آینده رای با حداقل یک county انتخابات هیئت مدیره گفتن نظرسنجی کارگران به ماندن در خانه در یک ایمیل ظاهرا مصرف فرماندار زودتر درخواست برای تاخیر به عنوان یک فرمان اجرایی.

مقامات دولت هنوز برنامه ای برای تجدید نظر ریچارد فرای تصمیم با توجه به کنت هنینگ یک نماینده برای, اوهایو, وزیر امور خارجه, هر چند که مشخص نیست که آیا به اندازه کافی زمان باقی مانده قبل از جمعه به دیگری حاکم است.

با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در برابر اصرار تجمع بیش از 10 نفر از دوشنبه مقدماتی برای برنامه ریزی اوهایو و فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی در این هفته به نظر می رسد به اجرا در تضاد است که هدایت به عنوان هزاران نفر را تنگ و حوزه های رأی گیری برای رای دادن.

اوهایو تایید کرده است برخی از 50 نفر از Covid-19 بدون مرگ و میر در میان بیش از 4500 عفونت و 81 مرگ و میر در ایالات متحده به طور کلی.

همچنین در rt.com ‘ترغیب بیش’: ایلینوی سفارشات رستوران ها به نوبه خود به دور ‘شام خوردن در مشتریان به عنوان کالیفرنیا خواستار میله به بیش از Covid-19

شاید سوخت رسانی و حتی بیشتر عدم قطعیت در اطراف اولیه DeWine اعلام کرد در یک صدای جیر جیر بعد از آن دوشنبه شب که با وجود قاضی امتناع از رای خواهد بود قرار داده بدون در نظر گرفتن بیان کرد که مدیر اوهایو وزارت بهداشت امی اکتون خواهد “منظور این نظرسنجی بسته شده و به عنوان یک اورژانس بهداشت” اوهایو در حالی که وزیر امور خارجه فرانک لاروس را از دادگاه تقاضا برای “گسترش گزینه های رای گیری” در میان است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de