اجماع بزرگترین کارفرمایی از همه تام بردی رسما به پایان رسید او دو دهه طلسم سلطه در میهن پرستان جدید انگلستان است و یک قرارداد امضا شده با Tampa Bay Buccaneers.

بردی برنده باور نکردنی شش سوپر کاسه او به عنوان سر مربی لایحه Belichick تحت سلطه NFL چشم انداز برای بهترین بخشی از 20 سال پس از تهیه پیش نویس آن unheralded بردی با 199th انتخاب کنید از 2000 پیش نویس NFL.

او به زودی برنده شروع QB کار پس از آسیب به بالا مشخصات امضای جلب Bledsoe تنظیم به حرکت تمدید دوران موفقیت جدید در انگلستان است.

اما با 42 ساله بردی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در گرگ و میش از زندگی حرفه ای او به نظر می رسد که میهن پرستان سلسله مراتب مشتاق بودند به حرکت از معروف ترین آنها تا کنون بازیکن و اجازه داد که به زودی به Hall of Famer برای ورود به آژانس رایگان برای اولین بار در زندگی حرفه ای او – که تنها دعوت است که بروس Arians’ Buccaneers مورد نیاز است.

تام یک قهرمان ثابت گرفته شده که عظمت در این زمینه به خاطر او خواسته تا بهترین نتیجه را از خود و هم تیمی های خود,” Buccaneers مدیر کل Jason Licht گفت: از جدید خود را ثبت.

من شناخته شده تام از آنجا که ما پیش نویس او را در انگلستان 20 سال پیش و از طریق این فرایند آن بسیار روشن است که تمایل خود را به یک قهرمان برنز به عنوان قوی امروز آن را به عنوان تا کنون است. او دارای نوع نادر طبیعی ویژگی های رهبری که بلافاصله ما تاثیر کل سازمان.”

علاوه بر این از بردی به Buccaneers فهرست نشان می دهد که تمپا در ‘برنده شدن در حال حاضر حالت و شاخص های حمله به این 2021 سوپر باول. در مایک ایوانز و کریس گادوین بردی قرار خواهد باید آرایه ای از اهداف در عبور از بازی که به مراتب پیشی استعداد های موجود در حال حاضر در انگلستان است. این تیم نیز به شدت مرتبط با اضافه سابق لا قوچ در حال اجرا پشت تاد Gurley, گلزن 35 touchdowns در دو فصل گذشته.

صرف نظر از هرگونه فهرستی از حرکت امضای تام بردی را عظیم اثرات در هر دو Buccaneers و میهن پرستان. برای اولین بار پس از جلب Bledsoe را برای اولین بار در سال 1993 Belichick تیم در حال ورود به یک NFL season با عدم قطعیت به عنوان کسی که خود را شروع کارفرمایی است.

جارت Stidham تازه کار برداشت تا در دور بعد از سال گذشته پیش نویس به نظر می رسد در بالای صف به جای بردی اما نام مثل اندی دالتون Jacoby Brissett و حتی پرستاران livewire Taysum تپه و همچنین به عنوان مرد بردی جایگزین در تمپا Jameis وینستون در حال تبلیغ در مطبوعات به عنوان پتانسیل ها.

هر کس به پایان می رسد تا گرفتن کار هر چند نمی خواهد فقط وظیفه با جایگزین کردن تام بردی در این زمینه اما با تکرار دو دهه فرهنگ از موفقیت لذت می برد توسط تیم. آن است که کاملا سایه برای کسی مثل Stidham که پرتاب چهار پاس در کل NFL حرفه ای به ظهور از.

برای پرستان و طرفداران پست-بردی عصر که آنها همیشه می دانستم که می آیند یک روز وارد کرده است اما به محض اجتناب از آن را ندارد احساس وحشت و نگرانی از تقسیم هر گونه راحت تر هضم می شوند – به خصوص اگر همیشه سبز بردی می تواند همچنان به کار سحر و جادو خود را در فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی