رسمی: فرگوسن به صورت Gaethje در UFC 249 اصلی رویداد پس از Khabib کنار در coronavirus مستند

UFC 249 رسما تیتر جدید مبارزه پس از دانا سفید تایید جاستین Gaethje گام خواهد به چهره تونی فرگوسن. Gaethje جایگزین بسیار سبک وزن و قهرمان Khabib Nurmagomedov که در coronavirus مستند در روسیه است.

سفید تایید این رویداد اصلی برای 18 آوریل نشان می دهد که او مصمم است پیش خواهد رفت با وجود coronavirus محدودیت در محل در سراسر جهان است.

“مبارزه امضا شده است و 100% در زندگی ESPN در جایی بر روی زمین!!!,” توییتی سفید را به عنوان او اعلام کرد فرگوسن و Gaethje مبارزه می کنند به صورت موقت عنوان سبک وزن.

هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی در محل رویداد, اما گزارش ها حاکی از آن برگزار خواهد شد در سواحل غرب ایالات متحده به طور بالقوه حتی در سرزمین های قبیله ای است که موضوع را به دولت های ورزشی کمیسیون قضایی است.

تیتر عمل در حال حاضر با این حال می بیند و موقت سابق, سبک وزن قهرمان فرگوسن – است که در یک 12-مبارزه با win streak کشش پشت هفت سال – در صورت hard-hitting Gaethje که موفق به کسب سه در چرخش و آخرین شکست دونالد ‘گاوچران’ Cerrone در ماه سپتامبر.

Gaethje در پاسخ به اعلام رسمی حاکی از مشارکت خود بود “برای مردم است.”

اتفاقا Donald Cerrone نیز حریف برای فرگوسن زمانی که او گذشته پا به هشت ضلعی در UFC 238 در ماه ژوئن سال گذشته با ‘ال Cucuy’ شکست جانباز توسط TKO در یک پزشک توقف در پایان دور دوم.

UFC, رئیس, سفید بلافاصله تایید دعوا پایین پایین UFC 249 کارت اگر چه Khabib را به هم تیمی های اسلام Makhachev و عمر Nurmagomedov است که جوان خود را پسر عموی شد و با توجه به UFC اولین هر دو قطعا به عنوان آنها به طور مشابه در رشته مستند در روسیه است.

همچنین در rt.com لنت نقره ای? طرفداران سوگواری Khabib حذف از UFC 249 اما تونی فرگوسن و جاستین Gaethje می تواند در خدمت barnstormer

UFC 249 برگزار خواهد شد در مسلما ترین زمان تست از هر نشان می دهد در ترویج تاریخ و توجه مداوم شیوع کروناویروس و معاند بحث اگر بیش از کجا و چگونه این رویداد اتفاق می افتد – و یا حتی اگر آن را باید پیش رفتن در همه.

از آن خواهد شد تقریبا به طور قطع بود پشت درهای بسته برگزار شد با توجه به کروناویروس محدودیت و یک مرد از خانه خواهد بود بسیار سبک وزن قهرمان Khabib.

این Dagestani شد رشته در میهن خود پس از ترک خود آموزش پایه در سن خوزه کالیفرنیا در ماه مارس پس از آن تعطیل با توجه به وخیم تر شدن Covid-19 وضعیت.

از آنجا Khabib رهبری به ابوظبی گفت: به او گفته شد توسط UFC کارفرمایان که آن را “99 درصد” بود که محل مبارزه با فرگوسن.

اما روسیه و تیم خود بودند و نه حتی اجازه ورود به کشور با توجه به محدودیت های مسافرتی و به جای بازگشت به روسیه است که بعد از اعمال کامل مرز مستند.

همچنین در rt.com مردم احمق هستند اگر آنها فکر می کنم من فقط می توانید تماس پوتین و مغلوب ساختن پیشی جستن’: Khabib حفظ او هیچ راهی برای خروج از coronavirus مستند

شده است وجود دارد شدید حدس و گمان از آنجایی که آیا Khabib هنوز هم می تواند به نوعی جت به خارج از کشور در یک پرواز خصوصی.

جنگنده خود اشاره به آن است که در یک Instagram پیام را به طرفداران در هفته گذشته اما اصرار داشت که حتی در صورتی که مورد, او تا به حال داده نشده است یک مکان برای پرواز به.

جای خود را مدتها در انتظار بازی کردن با فرگوسن کاهش یافته است از طریق به صورت باور نکردنی پنجم و مرد ایستاده در سراسر هشت ضلعی از فرگوسن در مارس 18 خواهد بود جاستین Gaethje.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de