افسر درگیر در Breonna تیلور تیراندازی اخراج برای نشان دادن ‘, شدید, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان’

پلیس در لوئیزویل کنتاکی را جدا از راه با برت Hankison یکی از سه افسر پلیس دخیل در مرگ Breonna تیلور. پرستار کشته شد پس بدون دست کشیدن از حمله به دوست پسر او را در خانه در مارس.

بخش اطلاع افسر برت Hankison از اخراج خود را در یک اخطار ارسال شده در روز سه شنبه بیان کرد که “از روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه [آتش] دور ده به آپارتمان از Breonna تیلور در 13 مارس سال 2020” او نشان داد “اکستریم, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” و نقض بخش روش.

بر اساس بررسی من این نقض شدید ما سیاست” نوشته لویی رئیس پلیس رابرت شرودر افزود : “به نظر من رفتار شما یک شوک به وجدان.”

من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد… اقدامات خود را آورده اند و بی اعتبار بر خود و گروه.

همچنین در rt.com ‘Breonna قانون’: لویی ممنوعیت ‘no-knock جستجو در حکم’ پس از پولیس زن در طول شب حمله در خانه اش

Hankison یکی از سه لباس شخصی افسران به اجرای یک بد بخت هیچ-knock جستجو در حکم بر تیلور خانه اوایل سال جاری در کنار جاناتان Mattingly و Myles Cosgrove. اعتقاد حمله شد, حمله به خانه تیلور دوست پسر کنت واکر باز آتش در افسران جرقه یک جنگ تفنگ که در نهایت دیدن تیلور شات هشت بار. در حالی که هر سه افسران قرار گرفتند اداری انتقال در انتظار نتیجه تحقیقات مربوط به تیر اندازی, هیچ کدام رو بیشتر عواقب قبل از سه شنبه.

گروه اطلاع می رود به سرزنش Hankison نقض بیان او اطمینان نیست او تیراندازی شد در یک فرد نما یک “تهدید فوری,” به جای تیراندازی “کورکورانه” به تیلور را در صفحه اصلی. همچنین اشاره کرد که افسر قبلا منظم برای “بی پروا رفتار که مجروح بی گناه فرد” هر چند نمی ارائه جزئیات اضافی.

تیلور مرگ به دست آورده توجه ملی طراحی کلی انتقاد از بدون دست کشیدن از حملات و افغان خواسته است که هر سه افسران درگیر بود دستگیر و به اتهام قتل. نام و نام خانوادگی و عکس نیز به نظر می رسد به طور منظم در طول تظاهرات بیش از اجرای قانون قتل از جورج فلوید که مرگ در ماه گذشته مجموعه ای خاموش تظاهرات توده ای بیش از خشونت پلیس در صدها نفر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de