Ofcom رگولاتور تنظیم شده است با توجه به قدرت فن آوری شرکت مسئول برای حفاظت از مردم از محتوای مضر مانند خشونت و تروریسم سایبر قلدری و کودک آزاری, دولت را تایید خواهد کرد در روز چهارشنبه.

سیستم عامل نیاز به اطمینان حاصل شود که محتوای غیر قانونی برداشته شده است به سرعت.

آنها همچنین انتظار می رود به “حداقل رساندن خطرات” از آن ظاهر می شود در همه.

با این حال هنوز مشخص نیست که چه مجازات Ofcom خواهد بود قادر به تحمیل آن دسته از شرکت هایی که موفق به رعایت.

“وجود دارد بسیاری از سیستم عامل که در حالت ایده آل نمی خواست قوانین و مقررات, اما من فکر می کنم که در حال تغییر” گفت: دیجیتال, منشی, بارونس نیکی مورگان.

“من فکر می کنم آنها می دانند در حال حاضر که در واقع قوانین و مقررات در حال آمدن است.”

قدرت های جدید

ارتباط watchdog Ofcom در حال حاضر تنظیم رادیو و تلویزیون پخش از جمله بی بی سی و معاملات با شکایت در مورد آنها.

این است که دولت در اولین واکنش به آنلاین مضرات مشاوره در آن انجام شده در انگلستان در سال 2019 دریافت کرده است که 2,500 پاسخ.

قوانین جدید اعمال خواهد شد به شرکت های میزبانی محتوای تولید شده توسط کاربر از جمله نظرات انجمن ها و فیلم-های – که به احتمال زیاد شامل Facebook, Snapchat, توییتر, یوتیوب و Infinite.

هدف این است که مجموعه دولت جهت سیاست اما به Ofcom آزادی به تدوین و انطباق با جزئیات. با انجام این ناظر باید توانایی جدید برای مقابله با تهدیدات آنلاین به عنوان آنها ظهور بدون نیاز به قانون بیشتر.

یک پاسخ کامل منتشر خواهد شد در بهار.

موسسه خیریه کودکان NSPCC استقبال اخبار.

“بیش از حد بسیاری از بار رسانه های اجتماعی شرکت کرده اند گفت:” ما نمی خواهم این ایده از کودکان مورد آزار قرار گرفته در سایت ما می خواهیم چیزی را به ما'” گفت: مدیر اجرایی پیتر Wanless.

“سیزده خود نظارتی تلاش برای ایمن نگه داشتن کودکان آنلاین شکست خورده اند.

“قانونی و مقررات ضروری است.”

Seyi Akiwowo راه اندازی آنلاین, سوء استفاده, آگاهی, گروه قطعی پس از تجربه جنسیتی و نژادپرستانه آزار و اذیت آنلاین پس از یک ویدئو از او یک سخنرانی در نقش خود به عنوان یک عضو شورا ارسال شده بود و در یک نئو نازی ها فروم.

“هنگامی که من برای اولین بار دچار سوء پاسخ از تکنولوژی شرکت های زیر [آنچه من می خواهم امیدوار],” او گفت:.

“من هیجان زده آنلاین مضرات لایحه آن وظیفه مراقبت در این چند میلیارد پوند شرکت های فن آوری.”

مقررات جهانی

در بسیاری از کشورها سیستم عامل رسانه های اجتماعی مجاز به تنظیم خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند به قوانین محلی در مواد غیر قانونی.

آلمان معرفی NetzDG قانون در سال 2018 که می گوید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی با بیش از دو میلیون ثبت نام کاربران آلمانی باید به بررسی و حذف محتوای غیر قانونی ظرف مدت 24 ساعت ارسال می شود و یا در صورت جریمه از €5 متر (£4.2 m).

استرالیا گذشت و به اشتراک گذاری شنیع و خشونت آمیز مواد قانون در آوریل 2019 معرفی مجازات برای رسانه های اجتماعی شرکت ها ممکن است احکام زندان برای تکنولوژی مدیران تا سه سال و مجازات های مالی به ارزش 10 درصد و از یک شرکت جهانی گردش مالی.

چین بلوک های بسیاری از غربی غول تکنولوژی از جمله توییتر, Google و Facebook و دولت مانیتور چینی برنامه های اجتماعی برای لحاظ سیاسی حساس محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی