یک دانشمند روسی معتقد است که تنها راه ما می توانیم در نهایت کشف زندگی فرازمینی است برای کارشناسان و محققان از شاخه های مختلف با هم کار کنند.

الکساندر Panov یک محقق برجسته در دانشگاه دولتی مسکو پژوهش موسسه فیزیک هسته ای است بسیاری از سال را صرف کار بر روی جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) در شورای علمی آکادمی علوم روسیه در رادیو نجوم است.

در مصاحبه اخیر او با ابراز تاسف از عدم تعامل بین محققان درگیر در هر دو جستجو برای بیولوژیکی و برای حیات هوشمند در جهان و خواهان همکاری بیشتر و تجمع از منابع بین این دو رشته مجزا که در اصل همان هدف: پیدا کردن بیگانگان.

“البته ما نه تنها” Panov شجاعانه متحده است. “سوال این است که آیا آنها وجود داشته باشد اما جایی که آنها وجود داشته باشد.”

همچنین در rt.com تماشا کنید: بشقاب پرنده ها خال خال در آسمان بیش از مکزیک آتشفشان ثانیه پس از فوران

در حالی که برخی از دانشمندان و ستاره شناسان به دنبال سیارات فراخورشیدی در “goldilocks zone’ از مربوطه خود را ستاره برخی از بررسی سیارات جو در جستجوی biosignatures و دیگران شکار برای سیگنال های بیگانه مبدا – اما Panov می گوید کمی وجود دارد متقاطع و همکاری بین این گروه از محققان.

روش شناسایی نامزد ستاره و مشاهده سیارات خود را برای یک دوره کوتاه قبل از حرکت به یکی دیگر از نامزد هنگامی که هیچ سیگنال شناسایی شده است و اساسا ناقص او می گوید: با استناد به سیاره خود ما به عنوان یک مثال ،

“شاید در یکی از سیارات این ستاره وجود دارد بسیار توسعه یافته تمدن است که قادر به ارسال پیام به فضا اما ما را دوست ندارد انرژی قابلیت انتقال به طور مداوم به تمام ستاره ها در این منطقه است.”

همچنین در rt.com UFOpen برای کسب و کار: بریتانیا نیروی هوایی سلطنتی به تنزل رتبه دادن به X-Files در مخفی نگه داشته برای سال

به جای تنها انتقال سیگنال در یک مسیر داده شده در زمان های کوتاه, او نشان می دهد round-the-clock اسکن از تمام آسمان یک سیاره-شبکه گسترده ای از ایستگاه ها – هر چند او اذعان دارد وجود نقص در اینجا به عنوان به خوبی.

او نشان می دهد که آن را کاملا ممکن است که تعدادی از تمدن پیشرفته ایجاد کرده اند یک منطقه قرنطینه در اطراف ما کامل با رادیو خاموشی بنابراین به عنوان نه به تداخل با ما مستقل توسعه است.

Panov می گوید astroarchaeology است که بسیار مهم است برای تعیین اینکه آیا زندگی فرازمینی بازدید کرده ما بیش از گذشته ده ها میلیون سال است. او نشان می دهد که بسیار دقیق عکاسی از سطح ماه بسیار مهم است برای ما تحقیقات ممکن است از ما فرازمینی گذشته است.

بیشتر بخوانید: دانشمندان می گویند “نامرئی بیگانگان’ میان ما زندگی می کنند. انقلابی کشف یا اثبات این که بیش از حد بسیاری از بی فایده دانشگاهیان زنده در میان ما ؟

او اما معتقد توسط هر یک از بشقاب پرنده ها ‘رؤیت’ او بررسی کرده است و معتقد است که آنها به احتمال زیاد می تواند توضیح داده شود دور با پدیده های دیگر.

Panov همچنین معتقد است که ارتباط بین تمدن ها کاملا ممکن است اما همیشه ممکن است دو طرفه از آنجا که برخی از تمدن های باستانی می تواند ذخیره شده اند دانش خود را در نوعی از ابر کیهانی که می توانست جان سالم به در انقراض آنها و هنوز هم در حال حاضر هزاران یا میلیون ها سال بعد.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی