Octa-رفته! UFC عنوان رقیب می سوزد و می خواهد ‘بازنشسته’ Conor McGregor بلافاصله حذف از رده بندی

سبک وزن UFC عنوان رقیب گیلبرت سوختگی است چرا تردید Conor McGregor باقی مانده در UFC رتبه بندی با وجود به تازگی اعلام کرد او ترک مبارزه بازی.

پیش از آن در ماه ژوئن 31 ساله ایرلندی گفت که او خواستار آن واریز شده به استناد عدم “وزوز” از ورزش و ادعا او نا امید شد در UFC ظاهرا برای کشیدن آن اعتراض خود را در جلسه بعدی.

بیشتر بخوانید: “من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه’: UFC ستاره Conor McGregor ادعای او تماس آن واریز شده دوباره

اما سه هفته در مکگرگر باقی مانده در UFC رتبه بندی نشستن شماره چهار در سبک وزن را بدست آورد و شماره هشت در پوند برای پوند مقیاس.

که در تضاد با دیگری به تازگی بازنشسته جنگنده, دو-weight champ هنری gabriel gomez rojo شده است که کاهش یافته و از رتبه بندی با وجود بازنشستگی در مدت کوتاهی قبل از McGregor.

که ناهنجاری به نظر نمی رسد به نشستن به خوبی با سوختگی که چالش های سبک وزن شاه Kamaru عثمان برای عنوان در UFC 251 در جولای 12.

“Gabriel gomez rojo بازنشسته آنها در زمان او از رتبه بندی به سرعت اجازه دهید آن را با کانر را به خوبی!,” این 19-3, برزیلی, ستاره توییتی.

وجود دارد جای تعجب نیست یک دوز سنگین از شک و تردید که آیا McGregor خواهد چوب به بازنشستگی خود را نذر داده می شود این Dubliner سوم چنین تعهد در چهار سال گذشته.

یک مرد ظاهرا هنوز هیچ عاقل تر بیش از Irishman آینده است UFC, رئیس دانا, سفید که گفت: در تعطیلات آخر هفته که با او صحبت نکرده بود با McGregor پس از بازنشستگی خود را از بیانیه است.

“Conor McGregor بازنشسته شده است. من نمی چیس بچه ها که نمی خواهید برای مبارزه با” سفید ESPN گفت:.

همچنین در rt.com “من هیچ نظری ندارم آنچه در جهان می گذرد دیوانه’: Dana سفید در پاسخ به Conor McGregor “بازنشستگی” (تصویری)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net