دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار Tulsi Gabbard است تحت پیگرد دو بار کاخ سفید runner-up هیلاری کلینتون بیش ادعا می کنند که Gabbard شد یک روسی “دارایی” وی از سوی مامورین که دروغ صدمه دیده و نه فقط مبارزات انتخاباتی او بلکه کل انتخابات.

کلینتون “دروغ در مورد او درک رقیب Tulsi Gabbard… علنا به روشنی و با آشکار سوء قصد” هنگامی که او ادعا کرد Gabbard بود “مورد علاقه روس ها,” کمپین مدعی در کت و شلوار ظ روز چهارشنبه در دادگاه فدرال منطقه جنوب نیویورک. در حالی که کلینتون نیست از لحاظ فنی در حال اجرا در برابر Gabbard در سال 2020 مسابقه پر کردن drily اشاره می کند که نقش رئیس جمهور “یک موقعیت کلینتون طولانی آرزو اما قادر نبوده است برای رسیدن به.”

همچنین در rt.com ‘گناه,,,,, اشتباه,’? CNBC جایگزین اندرو یانگ و Tulsi Gabbard با generic, مرد سفید, سناتور

تشکیل پرونده مدعی کلینتون صدمه نه فقط Gabbard بلکه “رای دهندگان آمریکایی” و “دموکراسی آمریکایی” با هل دادن بی اساس اسمير با استناد به “علمی انجام نظرسنجی” نشان می دهد که میلیون ها نفر از رای دهندگان بالقوه اعتقاد کلینتون ادعا می کند با توجه به وضعیت به عنوان یک سیاسی خودی و شکل قدرت با احتمال دسترسی به اطلاعات غیر عمومی. بیش از 200 مقاله منتشر شده است تقویت اسمير پس از کلینتون برای اولین بار ادا آن در اکتبر قسمت دموکراتیک استراتژیست دیوید Plouffe را ‘کمپین HQ’ پادکست و کمپین برآورد وزیر سابق امور خارجه حملات هزینه Gabbard 50 میلیون دلار از دست داده و کمک های مالی از دست آرا و آسیب های اعتباری.

در حالی که کلینتون هرگز کردهاند التهابی ادعا می کنند که Gabbard مشغول به کار بود برای کرملین – با وجود درخواست رسمی از هاوایی کنگره انتخاباتی – نمایندگان او را از تلاش به صورت گذشته نگر آب گل آلود. پس از کلینتون سخنگوی نیک مریل تایید کرد که او در واقع اشاره به Gabbard با روزنوشت “اگر تودرتو عروسک متناسب با” پس از کلینتون اولیه نظرات در ماه اکتبر او پس از آن backpedaled تلاش برای ادعا می کنند که کلینتون به معنای خواهان – نه روس ها شدند کشیدن نامزد رشته ها. که منجر به “اصلاحات” جریان یکنواخت از طریق رسانه های گیج کننده هیچ یک نوار چند کپی-ویراستاران.

این Gabbard کمپین درخواست محاکمه با حضور هیئت منصفه در علاوه بر این به محدودیت های قانونی در انتشار خلط و همچنین به دنبال حداقل 50 میلیون دلار جبرانی تنبیهی و خسارت های ویژه. پر کردن دقیق و پر زحمت میسازد Gabbard سابقه خدمت به کشور خود را نشان می دهد که کلینتون نمی تواند احتمالا بر این باور اند که جنگ عراق دامپزشک و خانه کمیته روابط خارجی عضو شد “مورد علاقه روس ها” و بنابراین باید شده اند به عمد دروغ گفتن است. آن را به نقل از کلینتون “زمان کینه” را به عنوان به احتمال زیاد منطقی برای حمله به یادآوری است که Gabbard استعفا از پست خود به عنوان معاون رئیس کمیته ملی حزب دموکرات در اعتراض و ابراز حمایت کلینتون رقیب برنی ساندرز پس از آن پدید آمده است که DNC تا به حال قرار دادن انگشت شست خود را در این مقیاس در سال 2016 اولیه مسابقه برای کمک به سابق سناتور نیویورک.

همچنین در rt.com صفحه بندی گلدان, این کتری: ‘هیچ کس او را دوست دارد,’ هیلاری کلینتون می گوید از “تفرقه’ برنی ساندرز

کلینتون عمومی در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه که از بعد از ظهر چهارشنبه. این بانوی اول سابق نشان داده است هیچ نشانه ای از رها 2016-عصر رقابت, اما, اخیرا ادعا در مصاحبه ای که “هیچ کس را دوست دارد” و یا می خواهد به کار با ساندرز که به تازگی نظرسنجی به عنوان محبوب ترین عضو سنای آمریکا.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im