کمیته ملی حزب دموکرات است شل شدن آن بحث مقدماتی معیارهای باز کردن درب برای میلیاردر استقرار عزیزم مایکل بلومبرگ و عصبی نامزدها که حذف شده بود از قبل از حوادث.

همان DNC است که برگزار می شود سریع به قوانین آن در حالی که یک نامزد پس از دیگری شکایت در مورد ظاهر خودسرانه استفاده از تصمیم گیری است که نظرسنجی می کنند به سمت مقدماتی آستانه تصمیم گرفتند به دور انداختن آن فرد اهدا کننده مورد نیاز با شروع ماه فوریه در بحث است. این قانون تا به حال مانع سابق شهردار نیویورک میلیاردر و غول رسانه بلومبرگ از پیوستن به قبلی ها.

رای گیری آستانه نیز دو برابر شده است, به معنی مقدماتی داوطلبان باید کسب حداقل 10 درصد در چهار نظرسنجی صورت گرفته بین تاریخ 15 ژانویه و فوریه 18 یا 12 درصد در دو نظرسنجی انجام شده در نوادا یا کارولینای جنوبی دوم دو کشور برای برگزاری مقدماتی. برنده یک نماینده در یکی از دو ایالت آیوا و یا نیوهمپشایر – همچنین ارسال یک نامزد به بحث.

همچنین در rt.com حزب دموکرات خودی در حال حاضر تماس با بلومبرگ ‘رویای نامزد’ به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن (از آنجا که او به صرف $1bn). واقعا ؟

بلومبرگ حتی فایل مدارک به اجرا در نوادا گزارش با تمرکز بر استراتژی خود را در 14 متحده برگزاري مسابقات در سه شنبه 3 مارس. آن باقی مانده است دیده شود که آیا استراتژی خود را نامحدودی از رای دهندگان در این کشورها با تبلیغات ترجمه به موفقیت در پای صندوقهای رای اما تا کنون او ریخته $217 میلیون در تلویزیون و تبلیغات دیجیتال – سه چهارم از تمامیت انتخابات هزینه های تمام داوطلبان با توجه به وال استریت ژورنال.

بلومبرگ که بنا به گزارش ها صرف بیش از $110 میلیون در ضد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله تبلیغات به تنهایی عهد کرده است که به گرفتن کمک های مالی از افراد دیگر به جای رسیدن به خود را 50 میلیارد دلار ثروت برای اثبات استقلال خود را از “منافع خاص.”

این تا به حال سود اضافه شده از عایق او را از موشکافی فراهم شده به نامزدهای دیگر – مانند تماس به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را. بلومبرگ به نظر می رسد نیست با دیگر نامزدها در موضوع انجمن ها و یا سالن های شهر و نویسندگان eponymous سایت خبری منع شده اند از پوشش مبارزات انتخاباتی خود.

DNC توجیه این تغییر با توضیح که یک اهدا کننده آستانه دیگر لازم بود برای اثبات یک نامزد کرده بود حمایت مردمی و با “واقعی رای گیری” نتایج از دو کشور در دسترس قبل از بحث است. با توجه به این که بلومبرگ متهم شده است که فاقد دقیقا همان است که حمایت مردمی و دموکرات ها در حال تقسیم بر اینکه آنها تایید کشیدن او را به محل موردتوجه وتماشای عموم.

“در حال حاضر به تغییر قوانین در وسط بازی به جای مایک بلومبرگ که در تلاش است برای خرید راه خود را به حزب دموکرات نامزدی اشتباه است” جف ویور مشاور ارشد سناتور ورمونت (و گوش خراش بلومبرگ منتقد) برنی ساندرز و شکایت به سیاسی در روز جمعه.

“در حال حاضر به طور ناگهانی از آنجا که آقای بلومبرگ نمی تواند برآورده یکی از شاخک های ما دیدن آن را تغییر داد؟”

که تعریف تقلب در سیستم که در آن غنی می توانید خرید خود را در راه بسیاری از فعالان پیشرو استدلال کرده اند در رسانه های اجتماعی.

هاوایی کنگره Tulsi Gabbard بارها به چالش کشیده DNC را بحث معیارهای تنها به نادیده گرفته می شود. در یک نقطه, حزب بود امتناع تعداد 24 از 26 نظر سنجی که در آن Gabbard بیش از حد آستانه و نمی خواهد توضیح معیارهای خود برای انتخاب.

نامزدهای دیگر مانند سناتور کوری بوکر (D – نیوجرسی) و سابق اوباما مسکن وزیر جولیان کاسترو کاهش یافته است از نژاد در ماه های اخیر پس از شکست به واجد شرایط برای بحث.

همچنین در rt.com اطاقک 2020? اینترنت درست روز بعد از مایک بلومبرگ وعده ‘باز کردن دفتر برنامه ریزی” برای کاخ سفید شرق, اتاق اگر او برنده انتخابات ریاست جمهوری

داشتن بلومبرگ در بحث ممکن است به خوبی برای او ، در چند سرمایه گذاری قبل از چشم او نه دقیقا به خوبی انجام می شود – با عذر خواهی از موقعیت او برگزار شد و سیاست های او را دنبال در حالی که شهردار شهر نیویورک مانند “توقف و frisk” و نظارت از مسلمانان زنگ توخالی و مانور.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی