اوباما-عصر ایران معاون IG استعفا کمتر از 2 ماه پس از غیر منتظره تنزل از بالا coronavirus watchdog پست

اصلی پنتاگون معاون بازرس کل گلن خوب است مناقصه استعفای خود را کمتر از دو ماه پس از بحث حذف از بالا ناظر پست نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2 تریلیون دلار Covid-19 نجات.

پس از سالها در [Department of Justice] و [وزارت دفاع] OIGs به اعتقاد من زمان آن رسیده است برای من به مرحله پایین و اجازه دادن به دیگران برای انجام این نقش حیاتی,” خوب گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

خوب می شود آخرین چندین بازرسان به طور کلی به خروج از دولت در حال انجام shakeup است که رئیس جمهور مخالفان گریه ناپاک. ماه گذشته او تنزل مقام به عنوان بازرس کل پنتاگون یک حرکت که آن نیز به پایان رسید تصدی خود به عنوان رئیس این بیماری همه گیر پاسخ پاسخگویی کمیته. که نقش او وظیفه نظارت بر دولت از $2-تریلیون مراقبت در عمل کمک های اضطراری بسته است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن حذف اوباما-دوران IG از Covid-19 امداد watchdog پنل به عنوان حزب دموکرات گریه فساد

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن نیز از کار اخراج شده وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick به درخواست وزیر امور خارجه مایک Pompeo, آنها Linick بررسی شد بیش از یک سریع ردیابی $8 میلیارد دلار اسلحه مقابله با عربستان سعودی است. این تصمیم بحث برانگیز و قابل پیش بینی لگد کرده است و در عین حال یکی دیگر از تحقیقات به رئیس جمهور توسط دموکرات کنگره شارژ Linick شلیک شد “با انگیزه های سیاسی.” اما Linick نیز فشار ناقص “dossier” در اوایل روز از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح پروب ظاهرا در تلاش برای بیشتر enmesh رئیس جمهور و مشاوران او در تیره كرده است ، Pompeo را رد کرده است او دستور داد Linick شلیک به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای تحقیقات.

کریستی Grimm, بازرس کل برای سلامت و خدمات انسانی نیز نشان داده شد درب اوایل این ماه پس از دفتر او منتشر شد گزارش جزئیات شدید PPE کمبود در بیمارستان ها در برخورد با Covid-19 بحران منجر مغلوب ساختن پیشی جستن به او حمله در توییتر ظاهرا برای صحبت کردن به پیشرو اداره آمار و ارقام ، بازرس کل وزارت دادگستری مایکل اتکینسون هم کردم بوت ماه گذشته قرار می گیرد ترک پیش از اخراج او در مدت کوتاهی قبل از خوب را تنزل. اتکینسون به اشتراک گذاشته بود (دست دوم) “whistleblower شکایت” با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که لگد کردن درخواست استیضاح با کنگره و تهمت نوشت: در نامه ای به نمایندگان مجلس که او دیگر “کمال اعتماد به نفس” در IG.

خوب جایگزین شد در اوایل این ماه به عنوان صندلی از همه گیر پاسخ کمیته توسط برایان میلر کاخ سفید وکیل که به دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در طول استیضاح شد. Sean o’donnell بازرس کل برای آژانس حفاظت از محیط زیست به عنوان بازرس کل وزارت دفاع.

همچنین در rt.com DOJ حسابرسی درخواست توسط اف بی آی جاسوسی آمریکایی می یابد خطاها در هر نمونه FISA نرم افزار

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de