NYT چرخش محرک لایحه داستان بارها و بارها تغییر تیتر پس از حزب دموکرات ‘بلوک عمل’

نیویورک تایمز به نظر می رسد به رفتن به حالت وحشت زیر دموکرات مخالفت coronavirus محرک لایحه در سنا قرار دادن چند تیتر تغییرات در هر زمان ظاهر ساخت دکمه سمت چپ نگاه کنید بهتر است.

“دموکرات بلوک اقدام $1.8 تریلیون محرک” زمان ” در اصل به عنوان پوشش خود را در یکشنبه شب. بلانت تیتر یک بیت از یک شوک از این معمولا در جناح چپ پسند روزنامه.

آن را در طولانی نیست اما برای همه چیز را تغییر دهید. در حالی که اوباما مانند اوباما و میت رامنی پاره پاره دموکرات ها برای مسدود کردن مراقبت در عمل – نزدیک به 2 تریلیون دلار محرک طرح به منظور کمک به تلاش شرکت ها و افراد از طریق بیماری همه گیر کوروناویروس – NYT شروع به افزایش سرعت تیتر خود را.

یک روز تیتر از این مقاله روشن است که دموکرات ها بودند “به دنبال کارگر حمایت” به آن اضافه شود به این لایحه. یک سوم تیتر سپس سرزنش قرار داده شده برای این لایحه را شکست و در هیچ یک در خاص و عام اظهار داشت: “حزبی تقسیم را تهدید می کند مقابله نجات بیل.”

همچنین در rt.com ‘من در مورد آن فکر … اما من نمی’: سی ان ان دق الباب تلاش می کند به توضیح نیست واقعیت-چک کردن AOC بیش از coronavirus ‘فریب’ ادعا

این بار’ داستان غیر منتظره ای مهم از خروجی معمولی رویکرد دموکرات ها اما خرگوش از سوراخ تیتر تغییرات نمی تواند خود خسته شده اید با کاغذ متهم چرخش اخبار به حزب دموکرات تر به نظر می رسد “مطلوب است.”

نهایی در تیتر این داستان آمده است: “اضطراری اقتصادی طرح نجات در برزخ به عنوان دموکرات بلوک عمل است.”

دموکرات ادعا مراقبت در عمل ارائه نمی دهد به اندازه کافی محدودیت در یو بی اس در بازار-از کسب و کار و یا به اندازه کافی برای حمایت از کارگران – با وجود این لایحه نیاز از حمایت هر دو حزب قبل از اینکه مسدود شده – و نانسی پلوسی اعلام کرده است که حزب او به زودی “معرفی خود ما لایحه است.” جمهوری خواهان با این حال استدلال کرده اند که زمان بندی همه چیز است.

Coronavirus بحران قطعا یک دوره جالب برای رسانه های جریان اصلی. در بالا از زمان ” تغییر پوشش بیش از Dems اواخر شب برگشت در طرح محرک سی ان ان جیک Tapper آشکارا اعتراف کرد بیش از آخر هفته به واقعیت-بررسی نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز زمانی که او به دروغ ادعا کرد که در برنامه های خود را که تهمت و دولت تا به حال با برچسب coronavirus یک “جعل.” Tapper گفت که او متوجه اشتباه اما تصمیم گرفت در مقابل اشاره و آن را به این دلیل که رئیس جمهور “نهفته است به طوری که اغلب.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im