کاربران توییتر در حال خاراندن سر خود را و آشکارا سوال نیویورک تایمز’ استانداردهای پس از خروجی چاپ نظر قطعه توسط طالبان معاون رهبر – یک مرد در FBI ، با $5mn فضل.

با توجه به موقعیت فعلی ما در خاورمیانه این بار در حال اجرا یک قطعه به قلم Sirajuddin حقانی تحت عنوان ” آنچه که ما از طالبان می خواهند,’ نشستن نیست به خوبی با بسیاری از.

کاربران رسانه های اجتماعی شد و سریع برای محکوم کردن این قطعه به عنوان “تبلیغات” با چند تویت که انتشارات چیزی نوشته شده توسط طالبان “نه خوب” برای NYT. یکی توییتر دیدگاه نوشته: “هیچ چیز فریاد می زند آمریکا شکست بیش از امروز اصول ارزیابی.”

دیگران را مورد سوال بار تصمیم به انتشار یک مرد است که در حال حاضر در اف بی آی ، نه به ذکر است دخالت خود را با یک گروه تروریستی است که ربوده شده یکی از NYT خود روزنامه نگاران دیوید رود.

هر چند حقانی مقاله یک تماس برای صلح آن را نیز بیرون رفت از راه خود را به دفاع از طالبان در برابر ارتش ایالات متحده در خاورمیانه است. “ما مجبور به دفاع از خود بپرسیم” او می نویسد: توضیح گروه تروریستی اسلامی را مبارزه با “خارجی ائتلاف به رهبری ایالات متحده است.”

حتی سیاستمداران با اطلاع از این قطعه از جمله جمهوری خواه کنگره لیز چنی دختر دیک چنی معاون سابق رئیس جمهور در دولت جورج دبلیو بوش بود.

“آیا شما او را به پرداخت برای این قطعه؟” خشم نماینده خواسته بار.

Congressman Jim بانک (R-ایندیانا) که خدمت در افغانستان با نیروی دریایی ایالات متحده رزرو توییتی او “وحشت زده” در این زمان در حال اجرا ،

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی