نیویورک تایمز می گوید پنبه ‘ارسال در نیروهای’ op-ed ‘نه دیدار با استانداردهای’ به عنوان آن غار به خواب فشار روز پس از انتشار

موجی از انتقاد نیویورک تایمز وارونه شده است البته در یک دکمه op-ed اصرار نظامی برای سرکوب شورش کرد و گفت آن را با عجله به چاپ حتی پس از بارها و بارها در دفاع از این تصمیم به انتشار آن است.

هر چند اخیرا در چهار شنبه ویراستاران در این زمان مشغول دفع حملات اطراف op-ed – به قلم سناتور تام پنبه (R-آرکانزاس) – این مقاله به نظر می رسد که داده شده در کمتر از 24 ساعت بعد از صدور یک بیانیه نشان می دهد این مقاله باید هرگز منتشر شده است.

“ما تا به بررسی این قطعه و این روند منجر به آن نشریه” تایمز گفت که “عجله سرمقاله روند منجر به انتشار یک op-ed که نمی دیدار با استانداردهای ما.”

به عنوان یک نتیجه, ما در حال برنامه ریزی برای بررسی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات شامل حال گسترش ما واقع چک کردن عملیات و کاهش تعداد op-eds, منتشر می کنیم.

پنبه خود را به waded ردیف برانگیخته توسط مقاله خود به tweeting در پنج شنبه شب که زمان حال “تسلیم بی فکر بیدار اوباش” که او گفت: “راه رفتن[اد] از” در روزنامه لیبرال برای جسارت به انتشار “چشم انداز از یک محافظه کار است.”

در حالی که سناتور متهاجم op-ed را جداگانه تظاهرات از شورش – با این استدلال که تظاهرکنندگان “نباید به اشتباه” با غارتگران و خرابکاری – منتقدان با این وجود به طور گسترده ای panned تماس خود را به بیشتر militarize خیابان های آمریکا. شاید جای تعجب نیست خود پوشش خبری از جنجال این بار آشکار نادیده گرفته پنبه تمایز نوشتن است که او از دولت خواست به “سرکوب تظاهرات” به جای شورش با نیروی نظامی به طور موثر به اینکه این دو را به همان رده.

همچنین در rt.com نیویورک تایمز لغو توسط لیبرال ها بیش از سناتور پنبه ‘ارسال در نیروهای’ op-ed

در اوایل روز پنج شنبه بار ویرایشگر جیمز بنت که نظارت این مقاله, سرمقاله, صفحه, منتشر طولانی قطعه دفاع از تصمیم خود برای اجرای پنبه op-ed. اما تنها چند ساعت بعد بار خود گزارش داد که بنت نشده بود به زحمت خواندن مقاله قبل از انتشار این رسم بیشتر در انتقاد به مقاله کامل در مورد چهره.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de