NYT نظر سردبیر واریز میان خرید اینترنتی از انتشارات سناتور تماس برای استقرار نظامی علیه تظاهر کنندگان

سردبیر نیویورک تایمز’ نظر بخش استعفا کرده است, عذرخواهی خود را برای انتشار ایالت آرکانزاس تام پنبه تماس برای استقرار نظامی برای سرکوب ناآرامی در شهرهای آمریکا ظاهرا کافی برای سرکوب سرمقاله ناآرامی.

جیمز بنت ترک روز یکشنبه پس از آنچه شرح داده شد به عنوان یک “باز شورش” توسط کارکنان جرم تصمیم به انتشار جمهوریخواه سناتور نظر. نظر معاون سردبیر جیم دائو نیز پایین تنزل مقام به نامشخص “نقش جدید در اتاق خبر” نه magazine. تغییرات اعلام شد و در یادداشتی از ناشر A. G. Sulzberger که تاسف “قابل تفکیک در فرآیندهای در حال ویرایش.

این تکبر ویرایشگر خود منتشر بیانیه احساساتی بیش از اهمیت زمان اعلام خروجی کار است “هرگز اهمیت بیش از این در زمان بحران” و تایید غرور خود را در همکاران خود را.

بنت را جایگزینی, کتی Kingsbury خواهد شد “منجر به یک روند در هفته های آینده و ماه برای اجرای تغییرات در نحوه نظر وزارت کار می کند و در نحوه تصمیم گیری های دریافت شده,” Sulzberger اشاره کرد و اضافه کرد که او می تواند با گرفتن یک دست بیشتر نقش. وجود قطعی لایههای یک سرکوب ‘wrongthink’ به عنوان Sulzberger اظهار داشت:”ما شروع به کار خواهد کرد به دوباره اختراع Op-Ed فرمت به طوری که خوانندگان درک کنند که چرا ما را انتخاب کنید برای بالا بردن هر استدلال و جایی که متناسب با آن در بحث ملی.”

پنبه نبود خوشحال متهم بار از mischaracterizing قطعه خود را نشان می دهد او می خواهم به نام برای استفاده از نیروی نظامی علیه “معترضان” به جای “برای جلوگیری از شورش.”

اگر @nytimes هر نجابت چپ آنها باید جمع شدن این لام” او توییتی در روز یکشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز تا به حال کلمات خشن برای بار خواستار آن را “جعلی است!!!” و اعلام کرد که پنبه را در ایالت آرکانزاس بود “افتخار” از او.

در حالی که بنت کرده بود در ابتدا با دفاع از این تصمیم به انتشار پنبه قطعه حاکی از آن بود که کاغذ مسئولیت خود را نشان می دهد خوانندگان “ضد استدلال” توسط “کسانی که در یک موقعیت برای تعیین سیاست عمومی” او مجوف به خشم اوباش در شنبه صدور عذرخواهی “برای درد که این قطعه خاص باعث شده است.” چندین بار کارکنان آمده بود به جلو به محکوم op-ed این ادعا آن قرار داده و زندگی خود را در خطر است.

در حالی که این مقاله بیش از حد در ابتدا ایستاده بود با انتشار یک نظر است که جدا قابل توجهی از کسانی که از تحریریه آن به بعد راه می رفت که خواستار “سرمقاله فرایند” “با عجله و ناقص” با توجه به “مرگ و زندگی اهمیت موضوع” و “گرانش از مراحل [پنبه] طرفداران.”

همچنین در rt.com همه تام پنبه را به عقب بر گردیم در NYTimes زینت های خوب این است که برای ارتش ایالات متحده به بمب گذاری در یک کشور دیگر را غیر نظامیان

این بار قبلا منتشر شده op-eds توسط آن به طور منظم به نظر columnists آینده رو به جلو با راه حل های برای مشکلات جهان: توماس فریدمن پیشنهاد ما پیدا کردن علت شایع با دولت اسلامی گروه تروریستی (که قبلا داعش/داعش) در برابر رئیس جمهور سوریه بشار اسد به ذهن می آید. Tellingly هیچ یک منجر به شلیک هر تحریریه.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de