NYT شامل قتل قربانی در بحث صفحه لیست Covid-19 مرگ و میر

نیویورک تایمز به تقسیم اینترنت بیش از یک تحریک آمیز مقابل صفحه Covid-19 قربانیان. لیست خود را تحت نظارت با حداقل یکی از موارد مرگ و میر در بر داشت که در واقع ناشی از قتل.

به عنوان ما مرگ و میر روش 100,000 مقاله تصمیم به چاپ یک “طولانی رسمی لیست از افرادی که زندگی از دست داده بودند به این بیماری همه گیر کوروناویروس.” به جای تلاش برای جا ده ها هزار نام در صفحه اول نیویورک تایمز تصمیم به برجسته سرپرستی انتخاب اعلامیه از سراسر کشور است.

بار ها توضیح داده شده است که لیستی از 1000 نفر طراحی شده بود به یاد آمریکایی ها وجود دارد که چهره انسان را پشت سر مرگ و میر – اما صاحب نظران و خوانندگان به مراتب از ایران در استقبال از این قطعه است.

قابل پیش بینی, صفحه اول گسترش برانگیخته بهمن حزبی انگشت اشاره. برخی فکر با صدای بلند چگونه بسیاری از مرحوم بود جان در خانه های پرستاری و نام فرماندار نیویورک اندرو کومو برای ارسال Covid بیماران به ماندن در این معرض خطر امکانات.

وجود دارد شبیه خشم کارگردانی در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که lambasted توسط دموکرات ها برای گلف بیش از آخر هفته روز یادبود.

با این حال نیویورک تایمز خود را در امان نمی شد در رسانه های اجتماعی زد و خورد. یک خبرنگار سابق برای مقاله, Alex Berenson, استدلال که کارفرمای سابق خود رها کرده بود همه احساس نسبت به احساسات به جای قرار دادن بحران بهداشت و درمان در زمینه.

او همچنین این باورند که این لیست به احتمال زیاد شامل افرادی که واقعا نمی میرند از coronavirus – یک فرضیه است که بعدها ثابت می شود درست است. آن را به عنوان معلوم ششم نام در لیست در واقع یک قتل قربانی. سی ان ان برایان Stelter توییتی که یک نماینده از کاغذ تایید کرده بود خطا و گفت که این امر می تواند برداشته شود برای “نسخه های بعد از آن.”

نیویورک تایمز ادعا می کند که لیست ایجاد شده توسط یک محقق که “خار از طریق منابع مختلف آنلاین آنلاین به صورت اعلامیه و اطلاعیه مرگ با Covid-19 نوشته شده به عنوان علت مرگ.” اما خطا و شک و تردید بیش از این دقت از این قطعه به عنوان یک کل.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de