‘نیویورک تایمز تصمیم به حمله نظامی آمریکا در یادبود روز”: پنتاگون بازدید در op-ed در ارتش ‘جشن سفید برتری’

وزارت دفاع آمریکا سخنگوی دارای قفل شاخ با نیویورک تایمز (نیویورک تایمز) بیش از یک روز یادبود نظر قطعه و گفت که ارتش ایالات متحده “جشن سفید برتری.”

“نیویورک تایمز بیش از یک میلیون نفر ممکن است داستان از این فداکاری آمریکا پرستان که آنها می تواند بگوید. اما آنها نمی” رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan رته هافمن توییتی.

به جای آنها تصمیم به حمله نظامی آمریکا – متنوع ترین شایسته سالاری در کشور و قدرتمند ترین نیرو برای همیشه در تاریخ جهان است. ما داستان های بسیاری از شجاعت هنوز در انتظار به گفته این آخر هفته روز یادبود.

هافمن خشم کشیده شد توسط NYT نظر قطعه ای با عنوان ” چرا ارتش ایالات متحده جشن می گیرند سفید برتری?’ روز شنبه. مقاله همراه بود با یک تصویر به تصویر می کشد توپخانه پوسته با دو نقطه های سیاه بر روی آن شبیه یک Ku Klux Klan هود.

Op-ed استدلال کرد که پنتاگون باید تغییر نام 10 سایت نظامی سراسر کشور که خرس نام مؤتلفه ژنرال که مبارزه برای secessionist برده-برگزاری آمریکا در طول 1861-1865 جنگ داخلی. دولت فدرال بود “در آغوش ستون سفید supremacist جنبش” در نامگذاری این پایگاه به افتخار مؤتلفه افسران NYT هیئت تحریریه نوشت.

پایگاه نام برای مردانی که به دنبال از بین بردن اتحادیه به نام نژادی و بی عدالتی در حال توهین به آرمان خدمتگزاران و زنان در حال سوگند به حمایت و شرم آور مصنوع از زمانی که ارتش خود را در آغوش ضد ارزش های آمریکایی.

تاسیسات نظامی در حال حاضر به نام بعد از مؤتلفه مبارزان شامل فورت براگ در کارولینای شمالی – بزرگترین پایگاه نظامی آمریکا از نظر جمعیت و یکی از بزرگترین ارتش های سایت در جهان. پایه به نام بعد از مؤتلفه کلی Braxton براگ به عنوان خانه هجدهم هوابرد سپاه و خانه های HQ از US Army Special Operations Command (Airborne).

مثال دیگر این است که Fort Benning, در گرجستان که در آن ارتش ایالات متحده دانشکده پیاده نظام و زره پوش مدرسه قرار دارد. پایه است که پس از مؤتلفه سرتیپ هنری Benning.

همچنین در rt.com سناتور دست خشم فرهنگ یک پیروزی معذرت خواهی برای پوشیدن مؤتلفه پرچم ماسک صورت پس از دفاع از آن تنها یک روز زودتر

بحث بر سر مؤتلفه میراث پرسیده شد پس از جرم تیرانداز و سفید supremacist Dylann سقف کشته شدن نه نفر در یک تاریخی کلیسا در چارلستون کارولینای جنوبی در سال 2015. سقف عکس نما با مؤتلفه پرچم مدتی قبل از قتل عام.

این فاجعه موجب یک سری از حذف از مؤتلفه مجسمه ها و پرچم ها در سراسر کشور است. که به پایین رفتن نیست به خوبی با کاملا چند نفر که گفت که این خاطرات باید حفظ شود به دلایل تاریخی و استفاده می شود برای یادگیری در مورد “حقایق ناخوشایند از ما گذشته است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de