نیویورک را کومو خشنود جمعیت با ” قهرمان صندوق جبران خسارت برای بهداشت و درمان کارگران – پس از 9 سال در بیمارستان کاهش

فرماندار نیویورک اندرو کومو راه اندازی کرده است یک صندوق برای حمایت از بیمار بهداشت و درمان کارگران و خانواده های آنها, اما برخی از سرزنش او را برای وخیم شرایط کار رو دولت مراقبان پس از نه سال از بیمارستان کاهش بودجه.

کومو اعلام کرد دولت در حال کار بر روی یک “Covid-19 قهرمانان صندوق جبران خسارت” برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران و خانواده های آنها که تشخیص داده شده اند با کروناویروس در طول جلسه توجیهی روزانه در روز جمعه. آن منادی رو به رشد خود را دموکراتیک fan club به عنوان سخاوتمندانه متفکر حرکت از یک سیاستمدار است که مراقبت در مورد “خط مقدم کارگران است.”

غایب از lovefest بود هیچ اشاره ای چگونه فرماندار – فقط روز قبل معوق 2 درصد پرداخت می برد به برخی از 80,000 دولت کارگران برای 90 روز و به طور بالقوه برای دیگر. بسیاری از کسانی که تحت تاثیر قرار بهداشت و درمان کارگران در دولت زندانها و سلامت روان امکانات.

رهبران اتحادیه خشم آمده بودند. “این غیر قابل توجیه به نیاز ما کارگران به معنای واقعی کلمه چهره مرگ برای اطمینان از دولت را نگه می دارد در حال اجرا و سپس به نوبه خود در اطراف و انکار آن بسیار کارگران خود را بسیار سزاوار افزایش در این زمان بحران” خدمات مدنی کارکنان انجمن رئیس جمهور مری سالیوان گفت: اتحادیه بار در حالی که نیویورک اصلاح افسران پلیس و خیرخواه رئیس انجمن مایکل قدرت به نام تعویق افتادن یک “سیلی” به کارگران روبرو “برخی از خطرناک ترین شرایط در دولت است.”

همچنین در rt.com Covid-19 ‘گورهای دسته جمعی’ در نیویورک هارت جزیره جرقه دیوانگی از خبر جعلی در میان گریم واقعیت

در حالی که کومو است که ستایش خود را برای رهبری در میان coronavirus شیوع مشکلات او تقلا برای حل تا حد زیادی از خود ساخت. اگر چه آگاه 2015 گزارش برجسته به شدت-تخلیه وزارت امور خارجه ذخایر هواکش او را ندارد هر گونه اقدامات بر روی آن و صرف تصدی خود بستن و کوچک سازی بیمارستان ها در سراسر کشور عمدتا کسانی که خدمت کم درآمد و مشتریان. دولت حذف 20,000 تخت بیمارستان در دو دهه گذشته حداقل نیمی تحت رهبری او.

ایالت نیویورک تصویب بودجه در ابتدای ماه شامل عمیق کاهش به پزشکی و ممکن است ارائه شده دولت فاقد شرایط لازم برای 6 میلیارد دلار در فدرال کمک خشم لیبرال قانونگذاران بودند که کمتر مسحور جدید #مقاومت قهرمان. سناتور ایالت Gustavo ریورا (D-برانکس) گفت: نیویورک دیلی نیوز که کومو آخرین بودجه “تنها ارائه سخت ریاضت به فقیرترین و آسیب پذیرترین” نیویورک.

همچنین در rt.com بیش از 1000 جدید مرگ و میر در نیویورک و نیوجرسی از Covid-19 اما فرمانداران می گویند منحنی ‘مسطح’

دولت دموکرات ها کنترل سنا به نام کومو به مالیات ثروتمندان – نیویورک دارای بالاترین نابرابری اقتصادی در این کشور و مالیات بر ثروتمندترین .01 درصد است و بیش از 90 درصد تصویب در میان رای دهندگان تنها به روشن توسط سیاستمدار است که لقب “فرماندار یک درصد است.”

آخرین هزینه-برش حرکت منجر به نیویورک شهرستان محروم در $200 میلیون دلار در فروش درآمد مالیاتی زمانی که اپل بزرگ است که در کانون ما شیوع کروناویروس.

این بیماری همه گیر به بیمارستان ها تا understaffed که نیویورک بهداشت و بیمارستان ها شرکت کرده است ظاهرا شده است کاهش می یابد به پیمانکاری خطرناک پزشکی-آژانس های دما – یکی کانزاس بر اساس فاجعه-نیروی انسانی گروه Krucial نیروی انسانی شد شکایت کرد و در اوایل این هفته برای برگشتاندن خارج از دولت های پزشکی حرفه ای برای کار در بیمارستان های شهرستان بر اساس ادعاهای واهی امیدوار کننده آنها cushy پست کافی تجهیزات حفاظتی و هیچ Covid-19 قرار گرفتن در معرض – برای پر کردن جای خالی. کت و شلوار مدعی Krucial را نادرست از شرایط کار قرار داده و بهداشت و درمان کارگران پزشکی مجوز و زندگی در خطر است.

معلوم نیست چه پزشکی بسیاری از کارگران قراردادی و درگذشت این بیماری در دولت به نیویورک همراه با چند تن از کشورهای دیگر نمی عفونت دستگاه در میان کارکنان پزشکی. با توجه به BuzzFeed بررسی گزارش های 12 متحده ساخته شده است که داده های خود را در مکان های عمومی, حداقل 5,400 پرستاران و پزشکان آزمایش مثبت در سراسر کشور در حالی که ده ها تن را در برابر این بیماری کشنده. در میان آنها Kious کلی, دستیار مدیر پرستار در کوه سینا وست که مرگ از coronavirus در مارس 24 موجب اعتراضات در میان پرسنل و منجر به این بیمارستان در نهایت اجازه می دهد کارگران برای دریافت آزمون – اما تنها کسانی که در حال حاضر نشان دادن علائم.

برخی از 7,887 نیویورک فوت کرده اند با کروناویروس از آغاز شیوع اکثر آنها – 5,820 – در شهر نیویورک است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im