‘NYPD نمره touchdown’? پلیس مقابله با & ضرب و شتم معترضان با باتوم او به عنوان جشن در ون پلیس (تصویری)

یک معترض در شهر نیویورک به سرعت در بر داشت خود را دوخته به زمین توسط گروهی از افسران پلیس پس از نصب هود NYPD خودرو. فیلم از این حادثه بدستآمده هر دو تشویق و خشم در رسانه های اجتماعی.

تعداد بی شماری از وسایل نقلیه پلیس تخریب شده است و در جریان شورش در سراسر ایالات متحده, اما یکی از معترضان می گوید در شهر نیویورک ممکن است بیش از حد شتابزده در حالی که تلاش برای گرفتن یک تکه از عمل است.

یک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد یک مرد ایستاده در NYPD رزمناو تکان دادن سلاح های خود را. ثانیه بعد یک افسر پلیس sprints از سمت راننده از خودرو و تکل او پرتاب معترض به زمین. در عرض چند ثانیه حدود نیم دوجین پلیس را احاطه کرده و شروع به ضرب و شتم او را با باطوم. این معترضان تلاش می کند برای فرار است اما به سرعت موجود با افسران تشکیل یک محیط اطراف او را به عنوان او می شود بسر برده است.

کلیپ ایستد در تضاد متعدد ویدئوها و عکس ها از ماشین های پلیس شکست و حتی آتش توسط تظاهر کنندگان در شهرهای سراسر کشور است. محافظه کار دانشمند علامت تاس در توصیف این مورد به عنوان یک “زمین نشستن کامل هواپیما” NYPD در حالی که دیگران ادعا کرد که پلیس واکنش دلیلی بود سخت.

تظاهرات فنر از ساحل به ساحل پس از قتل Minnesotan جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس. یکی مینیاپولیس افسر بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل درجه اما تظاهرکنندگان خواستار آن شدند که سه نفر دیگر از پلیس درگیر در این حادثه باید تحت پیگرد قانونی قرار. بیش از یک دوجین از شهرستانها در سراسر ایالات متحده باید به نام دولت و تیم های ملی و تحمیل حکومت های مختلف مناقصه برای بازگرداندن نظم است.

همچنین در rt.com پلیس NYPD موبایل اجرا به جمعیت معترضان در وحشتناک تصویری

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de