NYPD rousts شهرستان سالن اشغالگران خواستار $1bn defunding به عنوان بحرانی بودجه رای می رسد (تصویری)

شهر نیویورک پلیس با معترضان اشغال یک پارک در نزدیکی تالار شهر آستانه بودجه رای است که تصمیم خواهد گرفت که آیا اشغالگران آرزوی خود را دریافت کنید: $1 میلیارد دلار از بودجه پلیس و کاربردی به خدمات اجتماعی.

NYPD افسران جاروب در اوایل صبح روز سه شنبه به حذف برخی از موانع راه اندازی در اطراف پارک پشت تالار شهر که در آن معترضان شده اند معترضان را برای یک هفته خواستار عمیق به کاهش بودجه پلیس. شورای شهر است که با توجه به رای در بودجه در روز سه شنبه با اعداد نهایی انتظار می رود در نیمه شب.

تصویری از حمله ارسال شده به رسانه های اجتماعی را نشان می دهد حداقل یک تظاهرکننده بازداشت به دیگران جیغ “به او اجازه دهید برود.” در یکی دیگر از کلیپ های معترضان هشدار داد از طریق بلندگو که آنها را دستگیر و به اتهام رفتار آشوبگرانه اگر آنها نمی, عقب نشینی به پیاده رو.

در حالی که آن را بلافاصله روشن نیست به همین دلیل پلیس تصمیم به روشن کردن گاه جلوتر از بودجه رای فیلم دیگری نشان داد که در نزدیکی دادگاه شده بود پوشانده ضد پلیس گرافیتی در برخی از نقطه در دوشنبه شب از جمله تلطیف تصاویر خوک مرده در پلیس کلاه با “euthanize خوکی” نوشته های بعدی به آنها.

رهبری مترقی حمایت گروه آوازی-نیویورک صدها نفر از معترضان در زمان بیش از پارک آخرین سه شنبه متعهد به نگه داشتن زمین تا شهردار, بیل د Blasio وعده داده شده به بریده بریده از 1 میلیارد دلار از NYPD را 6 میلیارد دلار بودجه و توزیع آن به جامعه و خدمات اجتماعی, بهداشت و درمان و آموزش و پرورش. در حالی که شورای شهر بود که در حال حاضر در هیئت مدیره با این ایده قبل از اعتراض و حتی شروع de Blasio در ابتدا تمایلی. با این حال او تایید کرد در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که او تا به حال ارائه یک پیشنهاد به شورای که شامل مورد نظر کاهش است.

جدید کاهش بودجه یک میلیارد دلار از NYPD توسط nixing 1,100 جدید پلیس استخدام در اصل برنامه ریزی شده برای استخدام در جولای و لغو برخی از بی خانمان برنامه های توسعه و همچنین قرار دادن “مدرسه ایمنی عوامل” – پلیس گشت مدارس دولتی – تحت کنترل وزارت آموزش و پرورش. برخی از 500 میلیون دلار نیز خواهد بود برش از NYPD پایتخت بودجه و هدایت به سمت ساخت مسکن عمومی و جوانان مراکز تفریحی است.

نه هر کس راضی است اما. جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات سخنگوی Anthonine Pierre متهم شهردار در حال اجرا یک پوسته بازی excoriating او را برای “استفاده های خنده دار ریاضی و بودجه کلاهبرداری به تلاش برای گمراه کردن نیروهای جدید را به فکر که آنها برنامه ریزی برای دیدار با این جنبش خواسته برای حداقل 1 میلیارد دلار در کاهش مستقیم.” این گروه می خواهد کامل پلیس استخدام یخ.

همچنین در rt.com ‘طوفان در افق’ NYPD کمیسر هشدار می دهد که داده ها نشان می دهد شهر تیراندازی تا 358 درصد

نیویورک مدافع عمومی Jumaane ویلیامز رفت و یک قدم بیشتر و تهدید به مسدود کردن شهر از جمع آوری مالیات بر املاک تا زمانی که کامل استخدام توقف تصویب رسید و ایمنی مدرسه عامل برنامه جایگزین با “عدالت ترمیمی” ، به عنوان مدافع عمومی ویلیامز’ کار شامل امضای مالیاتی حکم – به طور معمول صرف تشریفات.

نه همه اعضای شورای شهر در هیئت مدیره با defunding. استاتن آیلند جمهوری خواه جو Borelli هشدار داد “این اقدامات را ایجاد خشونت محیط زیست محیط زیست در نیویورک” کوبیدن د Blasio را “دولت-توسط-هشتگ” و کوئینز دموکرات رابرت هولدن پیشنهاد شهردار در تلاش بود به “دلجویی از توده ها بدون در نظر گرفتن امنیت عمومی.” Defunding پلیس تفرقه موضوع با یک بررسی اخیر نشان میدهد 51 درصد از ساکنان شهر نیویورک به حمایت از کاهش بودجه به نیروی.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>