افسر NYPD به اتهامات برای استفاده های غیر قانونی در سبد مشکوک

یک افسر پلیس در نیویورک بازداشت شده است برای استفاده غیر قانونی سبد در یک مظنون در برخورد ویدئو. افسر بود و در حال حاضر به حالت تعلیق برای استفاده از این حرکت و در حال حاضر چهره اتهامات جنایی.

افسر دیوید Afanador دستگیر شد صبح روز پنجشنبه پس از او دیده می شد مقابله و خفگی یک مرد مشکوک در تفرجگاهی در Rockaway Beach در روز یکشنبه. فیلم از برخورد نشان داد Afanador خفگی مرد – شناسایی به عنوان ریک Bellevue – برای چند ثانیه.

آسوشیتد پرس گزارش داد که Afanador روبرو خواهد شد اتهامات جنایی برای خفگی مظنون به NYPD ممنوع حرکت می کند در سال 1992. با وجود ممنوعیت افسران شناخته شده است به استفاده از chokeholds در گمان اغلب با عواقب مرگبار. اریک گارنر درگذشت در سال 2014 در حالی که در پلیس سبد و مرگ او موجب موجی از تظاهرات.

در حال حاضر ادارات در سراسر ایالات متحده در حال آمدن تحت فشار به بان کی مون chokeholds پس از کشتن جورج فلوید توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس در ماه گذشته. یک فرمان اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته ممنوعیت حرکت به جز در شرایطی که در آن یک افسر زندگی در خطر است.

همچنین در rt.com ما قاتل پلیس تسلط ‘فاشیستی اسرائیل تکنیک با افتخار استفاده می شود فلسطینی ها’ – Roger Waters به RT

Afanador مواجه شده است و اتهامات جنایی برای رفتار خود را قبل از. او مجرم شناخته شد در سال 2014 برای آزار یک نوجوان در طول یک مواد مخدر بازداشت شکستن مشکوک دندان با قنداق تفنگ خود را. او تبرئه در سال 2016 هر چند در دو قبلی مدنی موارد در برابر او شهر دست از شهرک های نقدی خود را به اتهام قربانیان.

بازداشت فقط یک حرکت NYPD ساخته شده در میان کشور جورج فلوید تظاهرات. این بخش حذف آن لباس شخصی anti-crime unit, شهردار, بیل د Blasio به قطع کمک های مالی خود را و در شهرستان شورا رای در شش اصلاحات صورتحساب آخرین پنج شنبه. اما افسران خود ادعا کرده اند که اصلاحات می تواند منجر به یک موج جرم و جنایت. تیراندازی در شهر افزایش بیش از 350 درصد در هفته گذشته و کمیسر پلیس درموت شیا روز دوشنبه هشدار داد از “طوفان در افق.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net