شهردار نیویورک وعده تغییر نام & painting خیابان ‘Black Lives Matter’ در تلاش برای دلجویی از جورج فلوید معترضان

شهردار بیل د Blasio از شهر نیویورک اعلام کرد او را به نام یک خیابان اصلی در تمام پنج بخش ‘Black Lives Matter’ و رنگ عبارت در پیاده رو فقط در واشنگتن, DC, پس از معترضان خواستار استعفای خود را.

“یک پیشنهاد روی میز قرار داده بود به نام خیابان در هر قصبه و به رنگ کلمات در خیابان های این شهر است. در هر قصبه در حیاتی محل” شهردار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه اضافه کرد که از آن زمان این شهر رسما چیزی “به نمایندگی از اساسی قدرت از زندگی مهم است.”

آنچه روشن خواهد شد در نام خیابان و در خیابان های شهر ما این است که پیام که در حال حاضر شهر ما باید به طور کامل و به طور کامل عمیقا احساس و این کشور باید به عنوان خوبی است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

یکی از مکان خواهد بود “نزدیک” شهر هال در منهتن در حالی که دیگران را در شهرستان رهبران و فعالان شهردار اضافه شده است.

همچنین در rt.com تماشا کنید: DC کارگران شهرستان رنگ سیاه و سفید غول پیکر زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری در خیابان در نزدیکی WH, BLM خواستار آن ‘نمایشی’

د Blasio را نوارایی تعهد الگو است پس از شیرین کاری مشابه توسط واشنگتن DC شهردار موریل Bowser خود که هفته گذشته کارگران شهرستان رنگ سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کنار خیابان درست در شمال کاخ سفید و قرار دادن یک علامت “Black Lives Matter پلازا” خارج از کلیسا تخریب و آتش توسط معترضان چند روز زودتر.

Black Lives Matter, DC, پاسخ به تماس با حرکات “نمایشی” و خواستار بیشتر مراحل خاص مانند defunding پلیس.

روز دوشنبه معترضان در نیویورک جمع شده بودند خارج Gracie عمارت – شهرداری محل اقامت – به تقاضای De Blasio استعفای.

نیویورک بوده است در برخورد با یک موج از اعتراضات را برانگیخت از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, on May 25. آفریقایی-آمریکایی درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. هر چند افسر بلافاصله از کار اخراج شده و به سرعت به اتهام قتل تظاهرات تبدیل به شورش در روز و گسترش به بقیه از ما.

د Blasio آمده است تحت انتقاد شدید این هفته نه تنها توسط فعالان اما توسط دیگر مسئولان شهرستان بیش از دست زدن به او از هر دو تظاهرات و Covid-19 همه گیر که آمار شهر نیویورک بسیار سخت است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de