NYC حکومت نظامی برداشته ‘بلافاصله موثر” را تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس

حکومت نظامی در شهر نیویورک است و دیگر لازم, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در روز یکشنبه. آن را پس از دو روز تظاهرات در نیویورک علیه کشتار جورج فلوید.

در ابتدا پوشش ساعت 11pm و 5صبح آن را بعد از آن گسترش یافته و برای شروع در ساعت 8 بعد از ظهر بود و انتظار می رود به آخرین تا حداقل چهار شنبه. حکومت نظامی برداشته شده است “بلافاصله موثر” شهردار توییتی در روز یکشنبه و اضافه کرد که “دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین از شهرستان ما است.”

در حالی که از لحاظ فنی حکومت نظامی بود که هنوز هم در محل در شنبه NYPD تا حد زیادی متوقف شد و اجرای آن است. در نتیجه تظاهرات مسالمت آمیز در نیویورک ادامه ساعت پس از گرفته قرار است برای روشن شدن خیابان. حکومت نظامی رسما برداشته به نیویورک وارد اولین مرحله از بازگشایی از Covid-19 مستند که به طول انجامید بیش از دو ماه.

هزاران نفر قوی تظاهرات علیه خشونت پلیس صورت گرفت با وجود اجتماعی, فاصله, قوانین, یک واقعیت است که بیشتر و قطبی این کشور است که در حال حاضر تقسیم در نظر کاخ سفید در واکنش به بیماری و مدنی اختلال باعث قتل جورج فلوید.

آفریقایی آمریکایی کشته شد در مینیاپولیس پس از چهار افسر پلیس سفید دوخته او را به زمین با یکی قرار دادن زانو در Floyd گردن. چهار افسر شلیک نشده است و متهم با تعدادی از جرایم از جمله قتل درجه دوم. خشم عمومی بیش از کشنده بازداشت بود که فیلم برداری در دوربین های ریخته شده به سراسر کشور تظاهرات که تشدید به شورش و غارت در بسیاری از شهرستانها.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حمایت از استفاده از نیروهای نظامی در پاسخ به خشونت گفت: لازم بود برای حفظ نظم و قانون در کشور است. بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان او را متهم کرد از دیکتاتوری رفتار و پشتیبانی از این تظاهرات با برخی حتی توجیه خشونت به عنوان “زبان بی سابقه” با استناد به مارتین لوتر کینگ.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de