‘نیویورک در مکث’: فرماندار ممنوعیت تجمعات از هر اندازه و دستورات غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه

فرماندار نیویورک اندرو کومو را ممنوع کرده است گردهمایی با هر اندازه و دستور داد کارگران “غیر ضروری” کسب و کار در خانه بمانند و یا به صورت جریمه و بسته شدن اجباری به عنوان دولت ramped تا تلاش برای متوقف کردن گسترش Covid-19.

تنها کارکنان “ضروری کسب و کار” – فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها و تاسیسات حمل و نقل عمومی و دیگر خدمات اساسی – مجاز به رفت و آمد و کار در خارج از خانه تحت سخت قوانین جدید کومو اعلام کرد در یک فرمان اجرایی در روز جمعه.

همچنین در rt.com مستندات, حکومت. سربازان در خیابان. دولت توزیع پول نقد است. این مطلق جنون شد به طور کامل قابل اجتناب

متخلفان را با جریمه و در صورت بسته شدن اجباری از کسب و کار خود فرماندار به خبرنگاران گفت:.

این مقررات به اجرا گذاشته خواهد شد.

ایالت نیویورک است 7,102 تایید موارد coronavirus با 4,408 در شهر نیویورک به عنوان جمعه. تقریبا 40 نفر کشته شده اند.

همه غیر ضروری تجمعات نیز ممنوع و اجتماعی فاصله شش پا خواهد بود موظف او ادامه داد: هر چند که مشخص نیست چگونه دومی است که به اجرا گذاشته است. تفریح در فضای باز مجاز است تنها اگر آن را شامل تماس با.

کومو خواست سالم نیویورکی برای محدود کردن استفاده از حمل و نقل عمومی و به مردم گفت بیش از 70 و “جمعیت های آسیب پذیر” برای جلوگیری از آن به طور کامل. افراد مسن و ناتوان شدند و دستور به ماندن در خانه تنها بیرون رفتن برای “انفرادی ورزش” — بدون مراجعه به دیگر خانواده ها مجاز است. جوان و سالم بودند ممنوع از تعامل با “جمعیت های آسیب پذیر.”

فرماندار با اشاره به دولت به حالت تعلیق در انیمیشن به عنوان “ایالت نیویورک در مکث” و اضافه کرد “ما باید همه را به امن در غیر این صورت هیچ کس نمی تواند امن باشد.”

همچنین در rt.com من که برخی از Covid-19 منکران می خواهید به انجام, مهمانی, به عنوان اگر چیزی اتفاق می افتد – اما آن را خودخواه احمقانه و خطرناک

نیویورک در انتظار اجرا از تجهیزات پزشکی در سه هفته در اکثر کومو گفت: قرار دادن رسمی تماس برای فن های برای فروش و یا قرض به دولت و تدوین دانشجویان پزشکی و بازنشسته و حرفه ای برای پیوستن به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“این هواکش ها به این جنگ چه موشک به جنگ جهانی دوم است.”

آمریکا 14,250 تشخيص موارد از coronavirus به عنوان جمعه و بیماری کشته و 205 نفر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im