نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات فرمانداران دستور 2-هفته Covid-19 قرنطینه برای بازدید کنندگان از بالا-عفونت متحده

سه ایالت آمریکا’ فرمانداران باید تحمیل 14 روز در قرنطینه اجباری از نه کشورهای دیگر گفت: به بالا Covid-19 عفونت نرخ اعلام “هوشمند” احتیاط مورد نیاز است برای حفظ سابق نقاط از reigniting.

فرمانداران از همه گیر کانون نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اعلام کرد که قرنطینه در چهار شنبه نیاز به بازدید کنندگان نوید از, آلاباما, آرکانزاس, فلوریدا, شمالی و کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا و واشنگتن به قرنطینه خود را برای دو هفته پس از ورود در منطقه سه جانبه دولت.

همچنین در rt.com Fauci ایران و آمریکا در هیچ جا در نزدیکی گله ایمنی’ سنبله در coronavirus موارد نه به دلیل افزایش تست

“این یک چیزی هوشمند برای انجام” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی به خبرنگاران گفت: استدلال که پس از مصرف “مردم ما…از طریق جهنم و بازگشت” به “آخرین چیزی که ما نیاز به انجام در حال حاضر است موضوع ما مردمی به دور دیگری” از coronavirus.

نیوجرسی دوم-بدترین آمار وزارت امور خارجه آمریکا در گزارش بیش از 13000 مرگ و میر با این ویروس که از چهارشنبه. نیویورک همچنان به رهبری این کشور در Covid-19 مرگ و میر با بیش از 31,200 تلفات با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کانکتیکات بود نسبتا در امان آینده در شماره هشت با نزدیک به 4,300 مرگ و میر.

این تصمیم تا حدودی مضحک است با توجه به اینکه آیلند فرماندار Gina Raimondo به دنبال اجرای محدودیت های مشابه در بازدید از نیویورک در ماه مارس تنها به ملاقات با طرح دعوی در دادگاه تهدید از فرماندار نیویورک اندرو کومو. تگزاس اجباری قرنطینه برای بازدید کنندگان از لوئیزیانا در ماه مارس طول موج در مواردی که وزارت امور خارجه.

بسیاری از کشورهای تلقی عفونی نقاط شروع بازگشایی اقتصاد خود و در نتیجه اجتناب ناپذیر رشد در موارد به عنوان ساکنان ایم که صرف سه ماه گذشته در مجموع انزوا شروع به معاشرت. علاوه بر این, در سراسر کشور, تظاهرات علیه خشونت پلیس آورده اند و صدها هزار نفر از آمریکایی ها را در تماس نزدیک با یکدیگر است. این شامل برخی از افرادی که بدحجابی anti-مستند معترضان را بی مبالاتی تنها چند هفته قبل از.

همچنین در rt.com “چگونه این کار قانونی است؟’ Oregon شهرستان معاف ‘رنگ’ از اجباری ماسک صورت قانون

در حالی که نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به تصویب رسید ایالت مقررات الزامی به پوشیدن ماسک در قرنطینه متحده – به جز واشنگتن – ندارد. ما مقامات بهداشتی بارها تغییر موضع رسمی خود را در ماسک-پوشیدن در ابتدا اعلام آن را غیر ضروری برای سلامت مردم به ورزش در حال حاضر در همه جا پوشش صورت تنها به فلیپ فلاپ میدوی را از طریق همه گیر و اعلام آنها باید. حتی در غیر اجباری-ماسک متحده بسیاری از کسب و کار نیاز به آنها را برای ورود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de