تعداد ما Covid-19 موارد شکسته گذشته 90,000

تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus در ایالات متحده رسید به حدود 93,000 به عنوان کشور الگوی موقعیت خود را از داشتن بسیاری از موارد از Covid-19 در جهان است.

چوب خط حساب کردن از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تعداد موارد در ایالات متحده آمار 92,932 در جمعه دراماتیک یک روز افزایش 7,576 موارد قبلی آن شکل.

افزایش آن را دیدم پیشی ایتالیا که به طور خلاصه بيشترين موارد تایید شده از هر کشور در جهان است که رسمی آن تعداد از عفونت رسیده 86,498 در روز جمعه.

جمعه بود مدیترانه کشور بدترین روز و در عین حال آن را به عنوان ثبت 919 مرگ و میر در فقط 24 ساعت است. این رقم تا کنون بالاترین تک روز شمار کشته شدگان در هر کشوری در جهان از این بیماری همه گیر آغاز شد.

همچنین در rt.com ایتالیا بدترین روز: Coronavirus مرگ بالاترین نرخ پس از آغاز شیوع با 900+ تلفات

تازه ترین آمار منتشر شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) نشان می دهد که 1,246 اند از Covid-19 در ایالات متحده است. این آمار مکان ما به عنوان داشتن ششم بیشترین مرگ و میر از این ویروس در جهان پشت, ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است. اما این رقم انتظار می رود که بعد از آن در روز جمعه است.

نیویورک بدترین آمار دولت در این کشور ضبط 365 مرگ و میر. فرماندار اندرو کومو گفت: دولت تخمین می زند که تقاضا برای بیمارستان ظرفیت نمی قله برای یکی دیگر از سه هفته. کومو اعلام کرد قصد دارد برای ساخت هشت موقت بیمارستان ها در تلاش برای مقابله با افزایش انتظار می رود در بیماران است.

در سراسر جهان مرگ و میر از Covid-19 گذشت گریم نقطه عطف 25,000 روز جمعه. اروپا است که بدترین ضربه قاره با بیش از 18,000 سقوط قربانی به این بیماری است. دانشگاه جانز هاپکینز شمارش نشان می دهد که وجود دارد بیش از 565,000 تایید موارد coronavirus در سراسر جهان است. آن را می گوید که بیش از 127,500 مردم بهبود از بیماری در سراسر جهان است.

همچنین در rt.com اروپا coronavirus موارد به طور چشمگیری افزایش مرگ و میر در سراسر جهان پیشی 25,000

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de