برهنه مدونا تماس coronavirus را بزرگ ‘گل’ در, عجیب و غریب, تصویری, الهام بخش فوری مسخره

تصویری از یک زن برهنه مدونا احساسی و گفت coronavirus است “ما همه برابر” در حالی که در یک وان حمام است و مردم هر دو اشتباه و مسخره مثل نماز’ خواننده.

“این بزرگ اکولایزر و چه وحشتناک است در مورد آن چیزی است که در مورد آن” مدونا می گوید: در مورد کوروناویروس در تصویری که نوشته شده بود به حساب توییتر خود را در روز یکشنبه.

“چه وحشتناک در مورد آن این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از راه و چه فوق العاده در مورد این است که آن را ساخته شده است همه ما در برابر بسیاری از” این خواننده در ادامه می گویند از وان حمام آراسته با گلبرگ های گل. در زیرنویس برای فیلم, او خواستار به سرعت گسترش بیماری “هیچ تبعیض Covid-19.”

او ممکن است به نظر می رسد پریشان در فیلم, اما نه ساخته شده بسیاری از کلمات او تمام است که به طور جدی.

کاربر توییتر و محبوب meme generator Carpe Donktum پاسخ خود را با تصویری در مورد کوروناویروس ساخت ما “در برابر” گلوله در حمام, نزدیک به نه به عنوان مجلل به عنوان یکی از مدونا شات ویدئو های خود را در.

“شما الهام بخش من” او توییتی همراه با ویدئو.

“که در آن شما گلبرگ های خود را? این Aldi در بالا از جاده به طور کامل به فروش می رسد!” کمدین جو Wilkinson اضافه شده است.

“من باید این ویروس در حال حاضر” نویسنده Stephen L. Miller توییتی.

مدونا است که به دور از اول مشهور به قرار دادن یک اطلاعیه خدمات عمومی-سبک تصویری در پاسخ به گسترش coronavirus تنها به تمسخر. ‘زن’ ستاره Gal Gadot و دیگران قرار دادن با هم یک mashup تفسیر از جان لنون ” تصور کنید که به تازگی و به سرعت پیدا مثبت-vibes تصویری تبدیل شدن به سوخت برای طنز:

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de