ایران است نه واشنگتن برای استقرار زیردریایی با پایین-عملکرد کلاهک های هسته ای با این استدلال که این حرکت باعث افزایش احتمال جنگ غیر متعارف.

“چنین اقدامات تحریک آمیز باید محکوم شوند” محسن بهاروند ایران, معاون بین الملل و امور حقوقی گفت: کنفرانس خلع سلاح در ساختمان سازمان ملل متحد در ژنو. وی افزود که این تصمیم را به جنگ هسته ای “به احتمال زیاد” و مجموعه صحنه را برای یک “شتاب” مسابقه تسلیحاتی هسته ای.

پنتاگون اعلام کرد در این ماه است که نیروی دریایی تا به حال سابقه کم عملکرد submarine-launched ballistic missile کلاهک ادعا تصمیم گرفته شد با هدف جلوگیری هسته ای دشمنان. این موشک ها در مورد به عنوان قدرتمند به عنوان بمب هسته ای کاهش یافته است در هیروشیما.

واشنگتن به مدت طولانی متهم کرد ایران به دنبال خاص خود را به توسعه سلاح های هسته ای – اتهام که تهران به شدت تکذیب کرد. با جمهوری اسلامی به توافق گسترده بازرسی از سایت های هسته ای به عنوان بخشی از 2015 تحریم-لغو توافق با آمریکا و دیگر امضا کنندگان. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را کشیده کشور از توافق در سال 2018 حتی اگر تهران بود که در انطباق کامل با توافق.

همچنین در rt.com ایران هرگز صحبت ما تحت فشار و یا از موضع ضعف’ – رئیس جمهور روحانی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im